Akustik Dalga Terapisi ile Hızlı Zayıflama 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Son yüzyılın beklide en önemli sorunlarından birisi fazla kilo problemidir. İnsanlar bil hassa bayanlar fazla kilolarından ya şikayetçi ya da sağlık sorunları oluşmasından dolayı artık zayıflaması kaçınılmaz.

Bu sorun birçok kişi tarafından yaşansa da bu işi yapabilmek o kadar da kolay değil. Birçok farklı yöntem zayıflama vaat ederek insanlara sunulmaktadır. Bu yöntemlerden en son geliştirilen başarılı yöntem akustik dalga terapisi(awt) yöntemidir.

 AKUSTİK DALGA TERAPİSİ zayıflatır mı?

Akustik dalga terapisi(awt) ilk çıkış maksadı kilo verdirmek değildir. Bu yöntem böbrek taşı kırma için ilk olarak tasarlanmıştır. Teknolojik olarak yenilenerek kilo verme olayında da başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Peki, bu kilo verme nasıl sağlanmaktadır?

Deri altında bur takım ini dalgalar meydana getirerek, bağ dokusundaki deri uzuvlarını serbest hale getirir.

Bağ dokunun adı verilen dokunun ayrılması neticesinde yağ tabakaları çözülmeye başlamaktadır. Bunlar ile birlikte terapinin uygulandığı bölgede daha düzgün bir görüntü meydana gelmektedir. B aşamada kilo vermek tabi ki kaçınılmazdır.

 AKUSTİK DALGA TERAPİSİ NASIL UYGULANIR?

Akustik dalga terapisi(awt) herhangi bir ağrı meydana getiren bir yöntem değildir. Kilo kaybının yaşanması istenilen yere anlık yoğun bir basınç oluşturulmaktadır. Terapi yaklaşık yarım saat kadar sürmektedir. Günlük hayatı etkileme gibi bir durumu söz konusu değildir. Bu açıdan öğle arasında bile yapılabilir. Diyet listesine gerek kalmadan kilo verilebilen ender yöntemlerden birisi olarak kullanılmaktadır.

WhatsApp chat