Ameliyatsız Bölgesel İncelme Yöntemleri

Bölgesel zayıflama için uygulanan spor ve diyet programları belli bölgelerden kilo vermek adına işe yaramayabilir. Belli bir kilonun altına düşme hedefini gerçekleştirmiş kişiler hayalindeki görünüme kavuşmayabilir. Bunun sebebi vücudumuzun kiloyu nereden vereceğine kendi karar vermesidir. Özellikle çok fazla kilo vermiş kişilerin bir müddet sonra hedefledikleri kiloya düşme hızında yavaşlama görülmekte ve vücutlarındaki sarkmalarla baş etmektedir. Bir türlü incelmeyen bölgeler için aranan en güzel çözüm ameliyatsız bölgesel zayıflama ve sıkılaşma yöntemleridir. Bölgesel incelme yöntemlerinin en büyük avantajları spor ve diyet kadar doğal olmalarıdır. Çünkü bu yöntemler ameliyatsız bölgesel incelme yöntemleri olmakla birlikte sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan yöntemlerdir. “Sağlığa zararı olmayan bölgesel zayıflama yöntemleri” konusunun üzerinde durmak isteriz ki bu çok önemlidir. Çünkü sağlık açısından tehdit olmayan bir bölgesel fazlalık sağlıksız bir yöntemle giderilmeye çalışılmamalıdır. Bakırköy güzellik merkezi olarak Medica Estetik, FDA onaylı cihazlar ile sağlık bakanlığı onayından geçmiş ürünler kullanarak güzellik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bölgesel zayıflama ve sıkılaşma yöntemi olarak kullandığımız uygulamalar ise etkisi kanıtlanmış yöntemlerdir.

Peki neden ameliyatsız bölgesel zayıflama?

 Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri çok çeşitlidir. Teknolojinin ilerlemesi sayesinde, biriken yağlardan kalıcı kurtulmak çok daha kolay hale gelmiştir ve bu alanda kullanılan teknikleri de oldukça ileri seviyeye taşımıştır. Bu teknikler, ameliyat yapılmadan, cerrahi işlem gerektirmeyen, basit, risksiz e uygulaması kolay tekniklerdir. Bölgesel incelme yöntemleri, hızla artmakta olan obezite problemine çözüm olarak uygulanan cerrahi yöntemlerin haricinde, kişiler için uygulama kolaylığı olan, düşük riskli yöntemlerdir. Güzellik merkezimizde; AWT, Velashape, İnfrared, Lenf Drenaj ve Soğuk Lipoliz uygulamalarını bölgesel zayıflama yöntemleri olarak kullanmaktayız.

Ameliyatsız Bölgesel İncelme Fiyatları

Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemlerindeki işlem süresi ve seans sayısı kişiye uygulanan yönteme ve kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple bölgesel incelme planınızın bir uzman tarafından yapılması gerekir. Gerekli analiz ve inceleme yapıldıktan sonra hangi yöntem ya da yöntemlerin uygulanacağı, kaç seans süreceği belirlenmelidir. Ameliyatsız bölgesel zayıflama fiyatlarıhakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Medica Estetik olarak Bakırköy güzellik merkezi mize sizleri de bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat