Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemi: Soğuk Lipoliz

Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemlerinde biri olan soğuk lipoliz uygulaması basen, kalça, göbek, bacak, üst kol gibi yağlanmadan en fazla etkilenen bölgelerdeki estetik kayıpların giderilmesinde oldukça etkilidir. Soğuk lipoliz uygulaması sırasında kullanılan ileri teknoloji ürünü özel cihaz sayesinde vakumlanarak özel başlık içerisine alınan yağlanmış bölgeler -8 derece soğuk uygulanarak dondurulmakta ve böylece yağ hücreleri tahrip edilmektedir. Böylece bölgesel yağ yakımı sağlanarak bölgesel zayıflama gerçekleşir. Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemi soğuk lipoliz en çok tercih edilen bölgesel zayıflama uygulamaları arasındadır.

Bakırköy Güzellik Merkezi Medica Estetik: Soğuk Lipoliz Uygulaması

Medica Estetik, profesyonel kadrosunun yanında yenilikçi yapısı ve en iyi teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Güzellik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen salonumuzda; kaliteli, şık dizayn edilmiş büyüleyici atmosferinde güler yüzlü personellerimizle birlikte, misafirlerimizin her yönden rahatlığı düşünülmüş ve her yönden en iyiyi sunmayı amaçlanmıştır. Bakırköy güzellik merkezi olarak kendini devamlı yenileyen, yetiştiren ve gelişen yapıdayız.

Bakırköy Güzellik Merkezi Medica Estetik’ te:

Cryo Lipoliz Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Uygulama öncesi yağların tahrip edileceği bölgenin dışında kalan bölgeleri anti freezli pedlerle kapatan uygulama ekibimiz böylece dondurulan bölgeye yakın cilt yapısının zarar görmesini engelleyerek, seansın hasta konforu açısından üst düzeyde gerçekleşmesini sağlar. Soğuk lipoliz uygulaması aynı anda birden fazla bölgeye yapılarak tek bir seans süresince daha fazla alanın yağlardan arındırılmasına olanak sağlar. Uygulama sonrası dondurulan bölgelere uygulanan kısa süreli masaj sayesinde kan dolaşımı olağan seyrine döner ve seans sonlandırılır. Soğuk lipoliz uygulaması diğer tekniklerden ayıran en önemli özellik, bölgesel zayıflama ile ilgili beklentilerin tek bir seans ile karşılanabilmesidir.

Lipoliz Tedavisi Kaç Saat Seans Sürer?

Hiçbir cerrahi müdahaleye gerek duyulmadan yani ameliyatsız, ağrısız ve acısız bir şekilde bölgesel zayıflamaya olanak sağlayan teknik yaklaşık 70 dakika süren seanslar şeklinde uygulanmaktadır. 30 gün içinde sonuçlar alınır. Etkisi ise, kişi uyması gereken kurallara uyduğunda 3-4 ayda daha net ortaya çıkacaktır. Soğuk Lipoliz tek seanslık bir uygulamadır. Ancak yağ problemi yoğun olan bölgeler için 2–3 seans gerekebilir. 2. seans tercihen 3 ay sonra önerilmektedir. Soğuk Lipoliz fiyatları ihtiyaç duyulan seanslar doğrultusunda belirlenir.

Lipoliz Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanmaz?

Hamileler, Emzirme döneminin ilk 6 ayında, geçmişinde kanser öyküsü varsa, aktif kanser hastalıklarında, kalp hastalarında, uygulanacak bölgede platin, metal, protez bulunuyorsa, emboli geçmişi varsa (pıhtı atma öyküsü), regli dönemi (alt karın) ve açık yara üzerine uygulanmamalıdır.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları 2022

Bölgesel zayıflama fiyatları 2022 hangi işlemin uygulanacağına bağlı olarak elbette değişiklik gösterir.  Bölgesel zayıflama fiyatları ile ilgili alınacak en doğru bilgi karşılıklı konuşarak hangi yöntemin uygun olduğuna karar vermek ve ona göre kaç seans yapılacaksa o ölçüde bir fiyat belirlemektir.

Siz de Bakırköy güzellik merkezleri içerisinde profesyonel bölgesel zayıflama uygulaması yapan bir klinik arıyorsanız Medica Estetik ile iletişime geçebilirsiniz. Merkezimiz bölgesel zayıflama uygulamalarını profesyonel ekibiyle gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat