Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Evde bölgesel zayıflama yöntemleri ne kadar denenirse denensin bazen belli bölgelerden yağ yakılması güç olmaktadır. Göbek, basen, kol, bacak gibi bölgelerde bulunan bu yağlar, yakılması oldukça zor dirençli yağlardır. Bazı kişiler çok kilolu olmasa da belli bölgelerindeki bu yağlanmalardan şikayet edebilmektedir. Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri, özellikle çok fazla kilosu bulunmamasına belli bölgelerden kilo alan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bölgesel zayıflama uygulaması yaptıranlar ise ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri etkilerinden oldukça memnun olmuşlardır.

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Medica Estetik, bu konudaki en güncel ve doğru teknikleri sizin için takip eden bölgesel zayıflama merkezi dir. İstanbul bölgesel zayıflama merkezleri arasında tercih edeceğinize pişman olmayacağınız çeşitte uygulama gerçekleştirmekte ve profesyonel ekibimizle her aşamayı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz. Merkezimizde AWT (Akustik Dalga Terapisi), Velashape Tedavisi, İnfrared, Lenf Drenaj ve Soğuk Lipoliz uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Bu uygulamaları güncel teknik ve ekipmanlarla yapılmaktayız. Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri arasında son derece güvenli olan bu tekniklerle birlikte kendimizi bu alanda güncellemeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Peki bu uygulamalar herkese yapılabilir mi?

Her insan için bu işlemler uygun değildir. Medikal anlamda sağlıklı olmalısınız ve geçmişte geçirdiğiniz hastalıklar bu operasyonu etkilemektedir. Bu sebeple işlemden önce doktorunuzun istediği tetkikleri tam olarak yaptırmanız ve hastalık geçmişiniz varsa doktorunuza bildirmeniz gerekmektedir. Bu işlem için uygun olmamanız başka işlemler uygulanamayacağı anlamına gelmeye bilir. Bu nedenle size uygun yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Fiyatları 2022

Medica Estetik olarak, ameliyatsız bölgesel zayıflama fiyatları 2022 yılı için de uygun fırsatlar sunmaktayız. Bölgesel zayıflama yöntemleri için fiyat; yönteme, uygulanacak bölgeye ve seansa göre değişmektedir. Fiyatlar ve daha pek çok uygulama hakkında ilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp chat