AWT 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Yağ doku, bağ doku, kaslar ve metabolik  sistemi düzenleyen, tam kat doku aktivasyonu yapabilen son teknoloji AWT Ultra ile vucüt şekillendirme, bölgesel incelme ve selülit tedavisi yapılmaktadır.

Vücudun belli bölgelerinde spor ve uygun diyet yapılmasına rağmen kurtulamadığınız bölgesel fazlalıklar ve cilt yüzeyinden kendini gösteren girintili, çıkıntılı yağ dokusu önemli bir kozmetik sorundur.  Genişleyen yağ hücreleri ve esnekliğini kaybetmiş  ve yaşlanmış kollajen içeren fibröz bantlar, ciltte portakal kabuğu görünümüne benzeyen,  selülit oluşumunun sebebidir.

Akustik dalgaların, yüksek frekans ve amplitüdle dokuya verilmesi yoluyla fibröz bantlar ayrıştırılarak yeni kollajen içeren, esneme kabiliyeti kazanmış fibröz banlar oluşturularak  bağ doku rahatlatılır. Kan dolaşımının da artışını sağlayan bu dalgalar sayesinde dermis ve epidermisde yeni kollajen üretiminde artış oluşturulur.

Yüksek elastin  içeren  yeni kollajen sentezinin oluşturulması ile cildin esnekliği ve sıkılığı artar. AWT uygulaması sonrasında ciltte oluşturulan bu doğal yeniden yapılandırma süreci sonrasında deri , deri altı dokuları ve kas tabakasını da içine alan tam kat bir sıkılaşma ve şekillenme oluşturulur.

AWT Ve Medica Bölgesel Zayıflama Bir Arada! 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat