Bakırköy Güzellik Merkezi Medica Estetik İle Baştan Aşağı Güzelleşin

Medica Estetik, pek çok güzellik uygulamalarını bir arada sunan Bakırköy güzellik merkezi olarak hizmet vermektedir. Merkezimize gelerek bölgesel zayıflama, cilt bakımı ve kalıcı makyaj uygulamaları ile baştan aşağı güzelleşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Öncelikle İstanbul’un, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden gelen ve güzellik merkezimizden memnuniyetle ayrılan birçok müşterimiz olduğunu bilmenizi isteriz. Yıllardır yaptığımız ve özenle seçtiğimiz profesyonel kadromuz ile titizlikle çalıştığımız bu işte uzman olduğumuz konusunda sizi temin ederiz.

Bakırköy’de bölgesel zayıflama için arayıp ta bulabileceğiniz en iyi bölgesel zayıflama merkezleri içinde olduğumuzu söylemekten çekinmiyoruz. Çünkü bu işi yıllardır yapıyoruz. En iyi bölgesel zayıflama uygulamaları nı, en iyi bölgesel zayıflama cihazları ile en profesyonel bölgesel zayıflama uzmanları ile gerçekleştiriyoruz. Bu konudaki deneyimimizi en iyilerle çalışarak taçlandırıyoruz. AWT, velashape, infrared, lenf drenaj, soğuk lipoliz gibi bölgesel inceltme uygulamaları ile bölgesel zayıflama, sıkılaşma ve selülit giderme tedavileri yapmaktayız. Bu yöntemlerin alanında en başarılı bölgesel zayıflama, sıkılaşma ve selülit giderme yöntemleri olduğunu söyleyebiliriz.

Bakırköy’de cilt bakım merkezi olarak da coolifting, medikal cilt bakımı, pollogen radyo frekans, hydrafacial gibi çeşitli cilt bakım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Yine en iyi ve son teknoloji cihazlarla çalıştığımızı söyleyebiliriz. Cilt bakımı baştan aşağı güzelleşmenin olmazsa olmaz parçasıdır. Çünkü iyi ve sağlıklı görünen bir cilt en başta dikkat çeken ayrıntıdır. Cildin sıkılaşması, yaşlanma karşıtı (anti-aging), cilt renginin eşitlenmesi, cildin toparlanması, kırışıklıkların giderilmesi, sarkmaların önlenmesi…gibi etkiler sağlayan cilt bakım uygulamaları ile güzelleşme ve bakım işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Profesyonel ekimizin yapacağı bir cilt analizi ile ihtiyaç duyduğunuz bakım için fikir alabilirsiniz.

Bakırköy’de kalıcı makyaj uygulamaları için de en iddialı bir güzellik merkezi olan Medica Estetik, kalıcı makyaj uzmanlarıyla profesyonel olarak hizmet vermektedir. Göz, dudak kaş, kirpik, saç gibi; ön plana çıkarmak, bakımlı görünmesini sağlamak veya eksikliğini kapatmak istediğiniz yüz bölgeleri için kalıcı makyaj uygulamaları tercih edebilirsiniz. Yüzünüze en çok yakışacak modeller belirlendikten sonra gerçekleştirilecek olan kalıcı makyaj uygulamaları ile sizin en mutlu olacağınız görünümüz ile merkezimizden ayrılmanızı sağlamaktayız. Lipliner, dipliner, ipek kirpik, saç simülasyonu, kirpik perması, microblading uygulamalarını her biri alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirmekteyiz.

Estetik ve güzellik merkezi Medica Estetik, insanların güzelleşme alanında ihtiyaçlarına farklı hizmetleri ile cevap vermektedir. Estetik ve güzellik merkezimizde kullanılan çok farklı yöntemler vardır ve bunların sağlığa herhangi bir zararı yoktur. FDA onaylı cihazlar ile sağlık bakanlığı onaylı ürünler kullanarak gerçekleştirmekte olduğumuz tedaviler ile ilgili şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Dolayısıyla da söz konusu yöntemleri, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Güzellik uygulamaları ( bölgesel zayıflama uygulamaları, cilt bakım uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları) ile ilgili ayrıntılı bilgi almak veya merkezimizden hizmet almak için Bakırköy güzellik merkezi Medica Estetik’ i arayabilir, estetik ve güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat