Bakırköy Güzellik Merkezi Medica Estetik, İstanbul

Özellikle güzellik merkezleri arayanların aradığı asıl şeyin bazı güzelleşme hedefleri olduğunu bilmekteyiz. Aslında güzelleşmenin yanı sıra uygulanan yöntemlerin sağlığı bozmayan, doğal ve etkili yöntemler olması her şeyden önemlidir. Çünkü bildiğiniz üzere sağlık en önemli varlıktır. Tabi kişinin kendini hoş, güzel ve bakımlı hissetmesi de sağlıklı olmanın bir parçasıdır. Bakırköy Güzellik Merkezi Medica Estetik, ayrılmaz bir bütün olan sağlık ve güzellik kavramlarının farkında olup, kendine misyon edindiği “önce sağlık” bilinciyle hareket etmektedir. Kliniğimiz kadrosunda bulunan her personeli titizlikle seçmenin yanı sıra uzman ekip ve ekipmanlar ile her komponent sağlık bakanlığı onayı ile oluşturulmuştur. Sizlerin -Bakırköy Güzellik Merkezleri araştıranların- sağlıkla güzelleşme anlamında ihtiyacını karşılayabilecek en doğal cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları ve bölgesel zayıflama uygulamaları ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’ un en işlek yerlerinden biri olan Bakırköy’ de bu anlamda pek çok seçenek karşınıza çıkacaktır. Ancak olması en iyi hizmeti olması gereken en makul fiyatlarla veren Medica Estetik, Bakırköy Güzellik Merkezi olarak diğer güzellik merkezleri ne karşı oldukça iddialıdır.

Bakırköy Güzellik Merkezi Medica Estetik ile Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama sitemizde çokça bahsettiğimiz gibi merkezimizin uzmanlık alanlarından biridir. Bu alanda kullandığımız bölgesel zayıflama uygulamaları son derece etkin olduğu aldığımız geri dönüşlerle sabittir. En önemlisi FDA onaylı cihazlarla gerçekleştirdiğimiz bölgesel incelme uygulamaları son derece etkili olmakla birlikte sağlığa zararı olmayan uygulamalardır. Hatta tam tersi sağlığa faydaları da kanıtlanmıştır. Özellikte bu alanda gerçekleştirdiğimiz lenf drenaj uygulaması,  bağışıklık sisteminin en önemli parçası olan lenf sistemini harekete geçirerek bölgesel incelmenin yanında bağışıklığı da güçlendirmektedir. Bu alanda kullandığımız diğer uygulamalarda vücuttan toksit maddelerin atımını ve yağ yakımını hızlandırmakta; hem içten hem de dıştan daha sağlıklı bir vücuda kavuşulmasına yardımcı olmaktadır.  Akustik Dalga Terapisi (AWT), Velashape Tedavisi, İnfrared Vücut Sıkılaştırma, Lenf Drenaj ve Soğuk Lipoliz Uygulamaları ile gerçekleştirdiğimiz bölgesel incelme uygulamaları; incelme ve zayıflamanın yanı sıra sıkılaşma, gençleşme (anti aging) ve selülit tedavisi de sağlamaktadır. İhtiyacınıza veya isteğinize göre oluşturulacak bölgesel zayıflama uygulaması ile hedeflediğiniz incelme, sıkılaşma ve cilt bakımı etkilerini bir arada yaşayabilirsiniz. Bakırköy bölgesel zayıflama uygulaması arayanlar için de Medica Estetik, deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi ve randevu için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Uygulamaları Fiyatları

Bölgesel zayıflama uygulamaları fiyatları, pek tabii uygulama türüne ve uygulanacak bölgeye göre değişmektedir. Dolayısıyla fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak için öncelikle hedefinizi biliyor olmamız ve bu konuda bir tedavi programı planlamış olmamız gerekmektedir. Seans olarak alınan bölgesel zayıflama uygulamaları fiyatları kişiye göre değişen seans sürelerine ve sayılarına -kısacası bize maliyetine göre- belirlenmektedir. Fiyatlar konusunda ayrıntılı bilgi almak için de Medica Estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat