Cool Shape (Soğuk Lipoliz) 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Soğuk lipoliz cihaz teknolojilerinde en üst sıralarda yer alan coolshape cihazı bölgesel incelme sorunu başta olmak üzere bir çok estetik kaygıya son vermektedir. Coolshape uygulaması soğuk lipoliz sistemi ile çalışmaktadır. Soğuk lipoliz sistemi yağ hücrelerini dondurarak vücuttan doğal yollarla uzaklaşmasını sağlayan bir sistemdir.

Hedeflenen bölgede Coolshape’in özel olarak tasarlanmış başlıkları ile yapılan uygulama kalıcı bölgesel incelme ve vücutta şekillenme yapmaktadır. Uygulama sırasında hedeflenen bölgeye özel Coolshape pedleri yerleştirir ve cihazın başlıkları alana oturtulur.

İncelmenin hedeflendiği bölgedeki yağlı doku Coolshape başlıklarının içine çekilir. Başlık içine çekilen yağlı doku maksimum -10 derece de soğutulur. ( Soğutma işlemi kişi tarafından hissedilmez ve hedeflenen yağ hücreleri dışında herhangi bir dokuyu etkilemez)  İşlem her bölgede 1 saat sürmektedir.

Uygulama sonrasında Coolshape başlıkları içine aldığı yağlı dokunun %20-40’ı dondurur. Donan yağ hücreleri işlevlerini kaybeder ve 1,5 hafta sonrasında işlevini yitirmiş yağ hücreleri vücuttan doğal yollarla uzaklaşmaya başlar.  Vücuttan yağ atılımı 4 ay boyunca devam eder. Dondurulmuş yağ hücreleri yeniden oluşamayacağı için, uygulama alanında gerçekleşen bölgesel incelme ve şekillenme kalıcıdır.

COOL SHAPE her yaş kadın ve erkek hastaya uygulanabilir; özellikle yoğun iş temposu, zaman ve bölgesel incelme sorunu olan hastalarımız tarafından tercih ediliyor. Coolshape uygulamasının ağrısız, acısız ve sadece tek seanslık olması da hastalara ciddi avantaj sağlıyor. Soğuk lipoliz uygulaması sayesinde şekil bozukluklarına sebep olan bölgesel yağlanmalar ameliyatsız olarak yok ediliyor.

Spor diyet gibi gayretler ile çoğu zaman istenilen bölgelerde hedeflere ulaşmak çok mümkün olmazken (Oynamaz eklemlerde; kol-basen-sütyen bandı bölgesi gibi), coolshape cihazı uygulandığı bölgede bölgesel incelme gereksinimlerini tamamı ile karşılamaktadır.

Genel ve ağırlıklı olarak göbek ve bel çevresi şikayetlerinde 1 saatlik tek seansta yağ atım süreci tamamlandığında 1-2 beden incelme sağlayan soğuk lipoliz teknolojisi coolshape cihazı, uygulandığı bölgede bölgesel incelme sağlayarak, uygulama sonrasında sizi mutlu sonuçlara ulaştırmaktadır.

Bilinen en iyi soğuk lipoliz cihazı olarakta benimsenen coolshape cihazı öğlen arasında ayıracağınız 1 saatlik tek seans ile şikayet olunan bölgenizde yapılacak uygulama ile sizi aktif sosyal yaşamınız içerisinden kopartmadan, herhangi bir cerrahi müdehaleye gerek duymaksızın adeta ameliyatsız liposuction gibi bölgesel incelme sorununuza kesin çare olacaktır.

Coolshape uygulaması bir günde maksimum 3 bölge olarak gerçekleşmektedir. Uygulama bölgesindeki yağ oranına ve soruna göre uygulama tekrarı en erken 1 ay sonunda yapılmaktadır.

İstanbul Suadiye Bağdat Caddesinde bulunan Esstanbul Güzellik Merkezinin uzman ekibi sorunlarınızın tespitini yapıp size en uygun tedaviyi sunacaktır.

Coolshape uygulaması sırasında kişi kitap okuyabilir, televizyon seyredebilir ya da uyuyabilir.

Coolshape uygulaması yapılan gün; duş alınmamalı ve spor yapılmamalıdır.

Bölgesel Estetik Merkezi Medica Estetik’te Soğuk Lipoliz Zayıflayın 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat