Bölgesel Estetik Olan Velashape İşlemi Nasıl Uygulanmaktadır Ve Velashape Hangi Bölgelere Ve Kimlere Uygulanabilmektedir? 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız. Elos teknolojisine sahip olan bu cihaz, kızıl ötesi ve radyo frekans enerjilerinin kombinasyonu ile cildin belli seviye kadar ısınmasını sağlayarak, hücre içi oksijen difüzyonunu artırmaktadır. Doğru çalışma prensibinin ardından tek seanstan itibaren etkilerini göstermeye başlayan Velashape; Radyo frekans, kızılötesi enerji, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini kapsamaktadır. Velashape cihazını daha yakından tanıyacak olursak bu cihaz; Isıtarak incelme sağlamaktadır. Cilt altı yağ dokusunu 1.5 cm derinine kadar kızılötesi ve radyo frekans dalgalarıyla ısıtarak yağ hücrelerinin öldürülmesini daha da önemlisi hacim olarak küçülmesini sağlayan bölgesel incelme programıdır. Aynı bölgeye haftada 1 yapılması önerilmektedir. İşlemin uygulanacağı bölge hedef olarak 42 derece sıcağa maruz bırakılmaktadır. Böylece o bölgedeki yağla hücreleri manipüle edilmektedir.

Velashape Hangi Bölgelere Ve Kimlere Uygulanabilmektedir?

Bölgesel incelme ve selülit tedavisinde büyük sonuçlar elde edilen Velashape, sağlık problemi olmayan kadın/erkek herkese uygulanabilmektedir. Ancak kişinin işlem yapılacak bölgesinde enfeksiyonun veya yaranın bulunması, damar tıkanıklığı, ışığa duyarlı ilaçlar kullanması ve hamile olması durumunda Velashape tedavisinden önce doktora başvurmalıdır.

WhatsApp chat