Bölgesel Estetik Olarak Soğuk Lipoliz Medica Estetik Merkezi’nde Bir Numara 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Birçok seçeneğiniz elbette her sorun için olduğu gibi bu sorun için de var. Fakat soğuk lipolizin avantajları saymakla bitmez. Eskiden zayıflamak için tek yol liposuction olarak kabul edilse de günümüzde kendini kanıtlayan soğuk lipoliz oldukça talep görüyor.

Ameliyata dair şüpheleri olanlar için paha biçilemez bir yöntem olan soğuk lipoliz acısız ve ağrısız. Belli bir bölgedeki yağ dokusu öncelikle özel bir makinenin yardımı ile ısıtılır. Bu işlemin ardından ani bir biçimde soğutulur. Bu işlem yağ dokularının etrafındaki zarların çözülmesine yol açar. Etraftaki hiçbir çevre dokuya zarar vermemesi altı çizilmesi gereken bir konudur. Zar dokularının erimesi ile birlikte vücudun doğal sistemi bu fazlalıkları rahatlıkla vücuttan dışarı atabilir. Bu yöntem, Harvard Tıp Fakültesi dermatologları tarafından geliştirilmiştir ve FDA onayına sahip bir mucizedir. İşlem vücuttaki kemikli bölgelere uygulanamasa bile bunun dışındaki bütün bölgelere güven ile uygulanabilir. Vücuttan yüzde 40’a kadar yağ atılmasını sağlar. Bu durum ise 5 ila 13 santimetre arasında değişen sonuçları elde etmemize yardımcı olur. Yöntem özellikle de kalça, bel, sırt, basen ve kollar gibi yağ dokusunun oldukça yoğun olduğu bölgelerde bile etkili ve hızlı sonuçlar almayı sağlar. Seans süreleri kişiden kişiye göre değişiklik gösterip yaklaşık olarak yarım saat ve bir saat arasında sürer. Uyguladığımız bu soğuk vakum etkisi vücutta hiçbir deformeye ya da sarkmaya neden olmadan incelmeyi mümkün kılar. Bu yüzden uygulamayı yaptırarak incelme elde eden hastalar hemen uygulamanın ardından günlük yaşam pratiklerine devam edebilir. Bu uygulama yaşamlarına hiçbir şekilde yansımaz. İlk seansı ile bile gözle görülür bir farkı ortaya çıkaran soğuk lipolizin bir aylık uygulama sonrası ortaya çıkardığı o görüntü görülmeye değerdir. Zaten birçok hastaya tek seans yeterli gelmektedir. Fakat hastanın çok yoğun bir yağ birikimi var ise seans sayısı artar.

Günümüz şartları içerisinde en etkili ve en hızlı sonucu bu kadar kolay bir şekilde elde etmemizi sağlayan soğuk lipoliz birçok hastanın bölgesel zayıflama için başvurduğu ilk adres. Seninde başına dert olan bölgesel fazlalıkların varsa soğuk lipoliz başvurabileceğin bir yöntem neden olmasın?

Bölgesel Estetik Olarak Soğuk Lipoliz Medica Estetik Merkezi’nde Bir Numara 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat