Velashape Nasıl Uygulanır Ve Çalışır? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

En çok uygulanan bölgeler; bacak, iç bacak, karın, basen bölgeleridir. Hastalar bu bölgelerinde hızlıca  cilt kalitesinde iyileşme ile karşılaşır. Hamilelikten sonra hızlı kilo alıp verme dönemine girildiği için velashape, cilt toparlamasına hızlıca katkıda bulunur.

Velashape  en büyük özelliklerinden biride kilo verilen dönemde hızlı bir şekilde cildin toparlanmasını ve  sıkılaşmasını sağlar.  Kızılötesi ışınları vakum ve mekanik masajı bir arada velashape, radyofrekans ile güvenli bir uygulama sunar. Bu sayede  görünüm hacmini ve  yağ hücrelerini direk azaltıyor. Radyofrekans  sayesinde kollojen sentezini hızlandırıp cildin daha sıkı görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca diğer çok kullanılan alanlardan biri de liposuction ameliyatları sonrasıdır. Yapılan bölgedeki ödemi atmak amaçlanır.

Vakumlu bir terapidir.  Ve bu vakumlu terapi  yöntemi sayesinde yağ hücrelerine radyo frekansın daha iyi iletilmesini sağlar. Vücudumuzda bulunan ödemin azaltılmasına yardımcı olur. Doğumdan sonra oluşan sarkmaları sıkılaştırıcı ancak doğumdan 2 ay sonra bu işlem yaptırılabilir.

Bölgesel Estetik Velashape İle Rüyalarınızda ki Cilde Kavuşun 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat