Lenf Drenaj (Pressoterapi) 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Lenf drenaj yöntemi fizik tedaviden estetik cerrahi gibi sağlıkta bir çok alanda kullanılan, lenfatik sistemi ve venöz dolaşımı hızlandıran ve bu bölgelerdeki blokajları düzeltmeye yardımcı olan bir uygulamadır.

Lenf drenaj için etki mekanizması ayak uçlarından başlayarak bel bölgesine kadar uygulanan basınçlı masaj ile çalışır. Lenfatik bozuklukları düzenleyen ve fazla tutulmuş sıvının atılmasına yardımcı olan lenf drenaj sadece ödem için değil özellikle selülit tedavisinde etkili olarak kullanılan bir yöntemdir.

Kilo verme için en büyük engellerden biri dolaşım bozukluğuna bağlı ödemlerdir. Kilo yüksek olduğunda ödem olma ihtimali artar. Bu yönde oluşan blokajlar lenf drenaj ile önlendiğinde kilo verme hızlanır veya yavaşlayan metabolizma hızlanabilir.

Nefes vücudun en iyi detox sistemidir ve hemen ardından ise dolaşım gelir. Doğru nefes ve lenf drenaj ile uygulanan özel detox programları ile toksinler çok daha hızla vücuttan uzaklaştırılır.

Bölgesel Zayıflama da Yeni Yöntem : Lenf Drenaj 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat