Bölgesel Zayıflama İçin Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz en çok tercih edilen bölgesel incelme uygulamalarından biridir. Bölgesel zayıflama için soğuk lipoliz yöntemine başvurmuş çoğu kişinin memnuniyet oranı maksimum seviyelerdedir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz işlemi yağ dokusunun dondurucu bir soğuğa maruz bırakılmasıdır. -8, hatta -11’lere kadar varan bu dondurucu soğuk yağ hücresinin bütünlüğünü bozarak, hücrenin parçalanmasına neden olur. Bunu yaparken de kas, sinir gibi çevre dokulara herhangi bir zarar vermez.

Neden Soğuk Lipoliz?

Öncelikle soğuk lipoliz FDA tarafından onaylanmış güvenli bir uygulamadır. Genellikle kilo vermek isteyen ancak diyetten ve spordan başarılı sonuç alamayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bölgesel yağlanma sorunu yaşayan, daha biçimli bir siluete kavuşmak isteyen ama cerrahi bir müdahale yaptırmaktan kaçınan herkes Soğuk Lipoliz teknolojisinden faydalanabilir.  Bu tedavi yönteminin en önemli artılarından biri de uygulamanın hemen ardından sosyal yaşamanıza geri dönebilmenizdir. Ağrısız ve acısız bir işlem olması, tek bir seansta etkisini göstermesi de Soğuk Lipoliz’i milenyumun en popüler bölgesel incelme tedavisi haline getiriyor.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Her bireyin vücut tipi ve metabolizması farklıdır. Soğuk lipoliz ile bölgesel incelmek ve kilo vermek için Medica Estetik Merkezine geldiğinizde ilk önce ihtiyaçlarınıza en uygun ve size özel tedavi planını sizinle birlikte hazırlamaktayız.

Soğuk lipoliz uygulaması kalça, basen, sırt, karın, bel, sütyen altı, gıdı ve kol bölgelerinde sık kullanılmakla birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere uygulanabilir.

Soğuk Lipoliz Aynı Anda Birkaç Bölgeye Uygulanır mı?

Bazı hastalarımız için özelleştirilmiş birden fazla soğuk lipoliz uygulaması yapabiliyoruz. Örneğin iç ve dış baldırlarınızdaki bölgesel yağlardan ve aynı zamanda karın (göbek) bölgenizdeki inatçı yağlardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Soğuk lipoliz uygulaması ile vücudunuzun farklı bölgelerinde yaşadığınız kilo problemleri aynı anda tedavi edilebilmektedir.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Sonrası

Soğuk lipoliz uygulama sonrası kişilerin hemen günlük rutinlerine dönmelerinde bir sakınca yoktur. Soğuk lipoliz yönteminde kişi ağrı ve acı hissetmeyecektir. Tedavi alan kişinin bölgesel incelme aşamaları tamamlandıktan sonra spora gitmesinde bir sakınca yoktur. Hastalar yaşam kalitelerini artırmak ve işlemin sonuçlarının etkilerini uzun süreli devam ettirmek amacıyla yediklerine dikkat edebilir ve sporu hayatlarına katabilirler.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanmaz?

Ağır Karaciğer Hastalığı

Ağır Böbrek Hastalığı,

Göbek Fıtığı Hastalığı,

Soğuk Ürtikeri Hastalığı,

Kanser Hastalığı,

AIDS Hastalığı,

Kontrolsüz Şeker Hastalığı,

Kan Protein Düşüklüğü Hastalığı,

Sedef Gibi Cilt Hastalıkları,

Kalp Damar Hastalığı,… bulunan kişilere uygulanmaz.

Medica Estetik Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz ile bölgesel zayıflamak veya incelmek için Medica Estetik’in alanında uzman ekibi, hangi alanlarınızın tedavi edilmesi gerektiğini ve kaç seans tedaviye ihtiyacınız olduğunu ücretsiz ön analiz ve bilgilendirme randevusu sırasında size sunacaktır.

Soğuk Lipoliz uygulaması için belirlenen fiyat seans sayısı ve sıklığına göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir; İstanbul Bakırköy’de bulunan şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp chat