Medica Estetik İle Bölgesel Zayıflama 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Bölgesel incelme, bazı spor yöntemleri, egzersiz aletleri ve estetik operasyonlar ile belirli bir bölgenin yağ kaybederek incelmesidir.

Örneğin, sadece göbek bölgesindeki ya da bel bölgesindeki yağların eritilmesi, bu yağların kasa dönüştürülmesidir. Bölgesel zayıflama çeşitli ezgersiz hareketleri, spor aletleri ve diyet listeleri ile sağlanabilen bir şey gibi görünse de geniş çaplı bir değişiklik için estetik müdahaleler gereklidir. Küçük bir yağ kütlesi ya da kısa süre içerisinde oluşmuş bir yağlanma kolayca giderilebilir. Fakat, bir kaç hamilelik sonrasında kalmış yıllardır hiç verilememiş yağları bu tarz yöntemler ile yok etmek mümkün değildir. Ayrıca yağlı bölgelerdeki yağları eritseniz bile sarkan deri sebebiyle kötü bir görünüm oluşmaya devam edecektir.

Medica Estetik İle Velashape, Lenf Drenaj, AWT, Coolifting, İnfared Vücut Sıkılaştırma yöntemleri ile bölgesel zayıflama hizmetleri alabilirsiniz.

Bölgesel zayıflama konusunda uzman ekip ve yöntemleriyle sizlere destek verecek olan Medica Estetik Firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp chat