Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Uygulamada başarılı olmanın ilk adımı uygun bölgeye karar vermektir. Uygulamaya, işlemi düşünen kişinin vücudunda en uygun bölgeler tespit edilerek başlanır. Tespit edilen bölgelerin vücut analizi yapılır, (kilo, beden ölçümü) bölgeye özel hazırlanmış epidermisi (derinin dış yüzeyi) koruyan özel jel kaplı mendillerden konur. Cihazın başlığı uygulanacak bölgeye yerleştirilir, yaklaşık 60 dk. ortalama -1 -10 (kişiden kişiye değişir) derecede dondurarak yağ hücre yıkımı gerçekleştirilir. Uygulama esnasında herhangi bir acı duyulmaz non-invaziv bir
işlemdir. Kişi seans sırasında rahatlıkla dinlenebilir.

İşlem sonrasında cildin hassasiyetine göre kızarıklık, soğuğa bağlı hafif karıncalanma, morluk ve minik su toplaması kişiden kişiye değişmekle beraber en fazla 1-15 gün içinde kendiliğinden iyileşen, beklenen yan etkilerdir. Günlük yaşantımızı kısıtlamadan rutin hayata akabinde dönülebilen konforlu bir uygulamadır.

Bölgesel Zayıflama Olan Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanıyor? 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat