Soğuk Lipoliz Nasıl Etki Eder? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Soğuk lipolizin etki mekanizması yağ hücrelerinin apopitoza edilebilmesi ile etkinleşmektedir. Soğuk lipolizde kullanılan özel cihazın etkisi ile -10 dereceye kadar soğutularak 1 saat bekletilen yağ hücreleri geri dönüşsüz kayba uğratılarak herhangi bir kimyasal veya cerrahi müdahaleye gerek duyulmaksızın bölgeden uzaklaştırılır.

İşlem sırasında gerçekleştirilen ani sıcaklık değişimleri yağ hücrelerini öldürmenin yanında vücut sıkılaşmasına da katkı sağlayarak yağ kaybı sonrası ilgili bölgelerin çökme sorunu ile karşılaşmasının önüne geçilmektedir.

Gerek yağ hücrelerinin öldürülerek doğal yollardan atılmasını sağlayan, gerek vücut sıkılaşmasına yardımcı olan etkileri sebebiyle soğuk lipoliz uygulaması yerleşmiş yağ dokularında kalıcı azalma sağlamaktadır. Steril, güvenilir ve ehil uzmanlar tarafından gerçekleştirilen ilgili uygulama ile herhangi bir komplikasyonla karşılaşmadan vücut yağlarından kalıcı olarak kurtulmak ve vücudu sıkılaştırmak kolay bir şekilde mümkün hale gelmektedir.

WhatsApp chat