Bölgesel Zayıflama Türü Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanmaktadır Ve Soğuk Lipoliz Kimler İçin Uygundur? 0505 997 22 99

Soğuk lipolizin uygulanacağı bölge ya da bölgeler doktorunuz tarafından belirlendikten sonra cildinizin korunması için ıslak mendil benzeri koruyucu özel bir malzeme vücudunuzun ilgili bölgesine kaplanır.

Daha sonra cihazın uygulama başlığı belirlenen bölgeye yaklaştırılır. Bundan sonrasıcihazı tarafından yapılır. Hafif bir vakum ile cihaz otomatik olarak ilgili bölgeyi haznesinin içine çeker ve yaklaşık bir saat sürecek tedavisine başlar. İşlem sırasında cihaz yağ tabakasının bulunduğu alanı soğutur. Uygulama sırasında, tedavinin uygulandığı bölgeye bağlı olarak kişi oturur ya da yatar durumda kalır, gazete-dergi okuyabilir, TV izleyebilir ya da müzik dinleyebilir.

Soğuk Lipoliz Kimler İçin Uygundur?

yöntemi, vücut kitle indeksi normal veya normalin biraz üstünde, normal kilosunda ya da 10 kiloya kadar fazlası olan, genel olarak kilosu olmayıpta belirli bölgelerindeki (sırt, karın, basen, yan simitler, kollar, sırtta sütyen altları, göğüs altındaki kıvrımlar gibi) inatçı yağlanmaları olan kişiler için çok uygundur.

Hamilelerde doğumdan 3 ay sonra ve sezeryan ameliyatından sonra yara iyileşmesi tamamlandığında soğuk lipoliz rahatlıkla kullanılabilir. Ancak yara izi üzerinde oluşan kızarıklığın geçmesi kişiye göre 1-2 gün sürebilir. Bunun dışında bir yan etkisi yoktur.

WhatsApp chat