VelaShape 3 Selülit Neden Oluşur? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Hareketsiz yaşam şekli düzensiz beslenme genetik faktörler ile vücudumuzdaki dokularda biriken su, yağ ve tuz molekülleri organizma tarafından yeterince kullanılmadıgında selülit kaçınılmaz bir şekilde vucudumuza yerleşir. Portakal kabugu şeklinde olan bu görünüm genelde vücudun bacak, kalça, diz yanları, kollar ve üst kısımları bölgelerinde görülmeye başlar bununla mücadele edip önlem alınmadıgında ise giderek artar ve bu bölgelerde ciltte şekil bozuklugu olarak ortaya çıkar.

Selüliten Kurtulmak İçin Neler Yapmalıyız?

Güncel hayatımızda hareketli bir yaşam şekli sağlık adına son derece Önemli örneğin spor, dengeli beslenme,vs selülit oluşumunu azaltmak ve bunu tetikleyen alışkanlıklardan (tuz, kahve, kola, yağlı tüketim, vs) uzaklaşmakta fayda var. Ancak tüm bu tedbir almamıza rağmen selülitlerin ortaya çıkıyor ise yapılması gereken medikal bir tedavi desteğidir. 10 yılı aşkın bir süredir yapılan klinik çalışmalar ile tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavi ile desteklenmiş bulunan VelaShape III yeni sistemiyle vücudunuzun buluşma zamanı gelmiş demektir.

VelaShape 3 Diğer Sistemlerden Farkı ve Etkisi Nedir?

4 İşlemi Aynı Anda Uygulayan FDA tarafından onaylı Tek Sistemdir.
Kızılötesi Işınlar + Radyo Frekans + Vakum + Mekanik masaj
Kızıl ötesi ve RF yardımı ile yağ hücresini küçültür ve uygulanan bölgede incelme gerçekleşir.
Vakum ve mekanik masaj sayesinde dolaşımı arttırır  bu sayede selülit görünümünü giderir .
RF sağladı termal etki ile kolajen artışını sağlarken elastik liflerini güçlendirir buda sarkmaları giderirken daha canlı diri ve yeni hücre sayesinde parlak bir cilt ortaya koyar.

VelaShape 3 Faydaları Nelerdir ?

Selülit görünümünü giderir.
Vücutta İncelme Sağlar.
Vücut Kontörünü düzeltir.
Vücudu şekillendirir,
Ciltte parlaklık ve gençleşme sağlar.
Vücut şekillendirir.
Doğum ve Diyet sonrası hızlı kilo vermeler sonucu ortaya çıkan sarkmaları sıkılaştırır.
Selülitlerde zayıf kişilerde  dahi ciltlerinin elastikiyetini sağlar
Liposuction veya Lazer lipoliz  sonrası uygulamalarda homojen bir görünüm ve şıklaşma sağlar.

WhatsApp chat