Lenf Drenaj ile Bölgesel Zayıflama 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Bu uygulamanın adından da anlaşılacağı gibi, en önemli etkisi Lenfatik dolaşım konusunda maksimum hıza ulaşmaktır. Bu şekilde vücut sisteminizde oluşmuş ve belirli bir düzeye kadar lenf tıkanmalarınında açıldığı gözlenmektedir.

Aslı Tarcan Güzellik Merkezi uygulamaları arasında da yer alan bu sistem aynı zamanda ödemlerin yok edilmesi ve selülitlerin ortadan kaldırılması konusunda da oldukça etkilidir. Burdan hareketle zayıflama ve vücut şekillendirme konusunda etkisi olduğu konusundanda bahsedilebilir.

Bu nedenle de diyet ve rejim sürecinde olan kişiler tarafındanda destekleyici bir uygulama olarak tercih edilmektedir. Hatta soğuk lipoliz uygulamaları ile kombine edilerek etkisi daha da arttırılmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırmasından dolayı vücutta bulunan yağ kütlelerinin özellikle de lokal yağlanmalarının parçalanmasını sağlar. Bunun yanı sıra cilt yüzeyinde gözle görülebilir derece de sıkılaşma, parlaklık ve pürüzsüzlük oluşur.

Bu olumlu etkiler eminiz ki bir çok kişiyi heyecanlandırmıştır. Ancak, gebelerde, dolaşım bozukluğu sorunu yaşayan kişilerde, herhangi bir kan rahatsızlığı veya kronik ilaç kullanma sorunu olan danışanlarda bu işlemin uygulanmasına maalesef ki onay verilememektedir.

Ancak, bunun dışında kalan kişilerde kadın veya erkek cinsiyet farketmeksizin uygulama yapılabilmektedir. Ayrıca seans sırasında herhangi bir rahatsızlık verici duygu durumuda yaşanmamaktadır. Üstelik masaj etkisi ile gevşeme ve rahatlama hissinin görüldüğü bildirilmektedir.

WhatsApp chat