Bölgesel Yağların Çözümü : Medica Bölgesel Estetik 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Hayatımız boyunca uğraştığımız ama çözüme kavuşmamış bölgesel yağlanmalar kadın, erkek hepimizin problemi haline gelmiştir. Sorun büyüdükçe bu alanda yeni teknolojik cihazlar gelişmektedir. Bu konuda etkili ve yaygın olarak kullanılan teknolojilerden birkaçı ise; Lenf Drenaj CooLifting, İnfred Vücut Sıkılaştırıcı , Soğuk Lipoliz ve VelaShape yöntemleri.

Bölgesel yağlanmalardan diyet ve spor yapmanıza rağmen kurtulamıyorsanız ya da vücudunuzda sarkmalar oluştuysa Lenf Drenaj CooLifting, İnfred Vücut Sıkılaştırıcı , Soğuk Lipoliz ve VelaShape yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

İncelme, zayıflama ve sıkılaşma gibi problemleri hedef alan yeni nesil uygulamalar daha kusursuz bir vücut için çalışıyor. Vücudunuzun her bölgesinin incelmesi için lokal problemlere yönelik savaş açan ekspres işlemler çok daha hızlı.

Bölgesel Yağların Çözümü : Medica Estetik 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat