Bölgesel Zayıflamadaki Tercihiniz Akustik Dalga Terapisi Olsun 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız. Birçok farklı sistemin uygulandığı bölgesel zayıflık ve selülit tedavisinde AWT; cilt, deri altı doku ve sonuç için gerekli kas tabakası üzerinde etkili olarak tam tabaka aktivasyonu sağlar. Dokulara zarar vermeden kısa sürede değişen güvenli bir uygulamadır. Uygulama süresinin kısa olması ve ağrı, ağrı ve açlık gibi uygulama zorluğu olmaması tedavi rahatlığı sağlar.

AWT ile Zayıflama

Vücut şekillendirme, bölgesel inceltme ve selülit tedavisi, yağ dokusunu, bağ dokusunu, kasları ve metabolik sistemi düzenleyerek tam doku aktivasyonunu mümkün kılan en son teknoloji AWT Ultra ile gerçekleştirilir.

Vücudun belirli bölgelerinde spora ve doğru beslenmeye rağmen kaçamayacağınız bölgesel aşırılıklar ve cildin yüzeyinden görünen girintili, çıkıntılı yağ dokusu önemli bir kozmetik problemdir. Büyümüş yağ hücrelerini ve elastikiyetini kaybetmiş yaşlanma kollajenini içeren lifli bantlar, ciltteki portakal kabuğunun görünümünü andıran selülit oluşumunun bir sonucudur.

Lifli bantlar, yüksek frekanslı dokuya akustik dalgalar uygulanarak ayrıştırılır ve bağ dokuları, yeni kollajen içeren, esnek bükülmeli lifli bantlar oluşturularak gevşetilir. Kan dolaşımındaki bu artış, dermis ve epidermiste yeni kollajen üretiminde bir artışa neden olur.

Yüksek elastin içeren yeni kolajen sentezinin oluşturulması cilt elastikiyetini ve sıkılığını arttırır. AWT uygulamasından sonra cilt üzerinde oluşturulan bu doğal yeniden yapılandırma işleminden sonra, cilt, deri altı doku ve kas tabakası da dâhil olmak üzere tam bir sıkma ve şekillendirme tabakası oluşturulur.

WhatsApp chat