Bölgesel Zayıflama Tekniği Olan Velashape Nedir? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Vela Shape, 4 sistemi (radyo frekans, infrared, vakum ve mekanik masaj) biraraya getiren selülit tedavisinde çok büyük başarı sağlayan bir cihaz. Vela Shape bi-polar radyo frekansı, kızılötesi enerjisi, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini içeren devrim niteliğindeki Elos teknolojisine sahip.

Kızılötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonu arttırılır. Alınan sonuç, depolanan enerjinin metabolizmasını hızlandırır (lipoliz), lenfatik drenajı arttırır ve yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlar. Vela Shape düzenli ve belli miktarda (8-12 seans) uygulanması sonunucunda, uygulanan bölgede, incelme ve gözle görülür bir şekilde selülitler yok olur.

Ayrıca Vela Shape, dünya üzerinde bel inceltme konusunda FDA onayı almış tek cihaz olma özelliği de taşıyor.*

Vela Shape’in sonuçları bilimsel olarak kanıtlanmıştır!

Vela Shape teknolojisinin güvenliği ve etkinliği hem birden fazla merkezde yapılan klinik çalışmalarla hem de tüm dünyada birbirinden bağımsız 1 milyondan fazla hasta üzerinde yapılan tedavilerle gösterilmiştir. Vela Shape sadece selülitlerin giderilmesinde değil, uygulanan bölgenin daha sıkı ve dinç bir görüntüye kavuşmasını sağlar.

Vela Shape uygulaması; 1 vücut analizi (4 saat aç kalınmalı ve sıvı alımı yapılmamalı) ve 1 seans tek bölgedir. Bu paketi alan ve diyetisyen görüşmesi almak isteyenlere %50 indirim uygulanacaktır.

Bölgesel Zayıflamak Mı İstiyorsunuz? Çözüm Velashape 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat