Bölgesel Zayıflamayı AWT İle Deneyimleyin 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Mekanik şok dalgaları sayesinde Bölgesel fazlalıklara odaklanarak o bölgedeki yağları parçalamaya birebir.. Bölgesel fazlalıklar dışında Selülit tedavisinde de en ideal çözüm.. Daha işlemi yaparken bile farkı görebiliyorsunuz.

Akustik Dalga Terapisi (AWT) selülit için etki oluştururken beraberinde başka faydalarda sunmaktadır. 3 Yönlü etki görülen AWT; Selülitleri giderir, bölgesel yağ fazlalıklarından kurtarır, sıkıştırma- cilt gevşekliği- toplarlama konusunda rol oynamaktadır. Herhangi bir kimyasal kullanılmadan veya farklı tekniklere gerek kalmadan güçlü ses dalgalarının sağladığı şoklar ile alt tabaka içerisinde bulunan deforme alalara etki eder. Ses dalgaları deri ve yağlardan geçerek selülite sebep olan etkenleri düzeltir. AWT, güçlü mekanik enerji dalgaları ile 6-10 cm derinliklere kadar doku kontrolü sağlamaktadır. Aynı zamanda şok dalgalarının etkisi ile metabolik iyileşmeleri de getirmektedir. .

.

Derinin elastikliğini kazanmasına ve vücudu toparlamaya yardımcı olan  AWT, ortalama 8-10 seans arası yapılmaktadır. Uygulamanın gerçekleştiği süreçte bol su tüketimi oldukça önemlidir. Sağlıkla beslenme programı ile gerçekleştirildiğinde etkisini çok daha çabuk ve kalıcı olarak göstermektedir. Kalçalar, karın bölgesi, bacaklar, yüz bölgesi ve kolların üst kısımları Akustik Dalga Terapisinin uygulanabildiği alanlardır. Derinin yeniden canlanmasına olanak sağlayan AWT, günümüzün güzellik sırları arasında ismini ilk sıraya yazdırmaktadır.

WhatsApp chat