AWT LAZER İLE ZAYIFLAMA VE SELÜLİT TEDAVİSİ 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

AWT yani akustik dalga tedavisi FDA onaylı yöntem şimdiye kadar bilinen kozmetik ve klinik uygulamalardan farklı. AWT acısız, iğnesiz, ameliyatsız kalıcı çözüm sunuyor., akustik dalga terapisidir. Zayıflamadaki temel etki mekanizması akustik ses dalgalarıdır. Bu ses dalgaları deri altındaki dirençli sıkışmış kümelenmiş yağ dokularını hedef alır ve bu hareketsiz yağ kümelerini parçalar. Bu teknikte yağlar liposuction işlemindeki gibi birden bire deri altından alınmadığı için deride sarkma meydana gelmez. Aksine awt etkisi ile kollajen ve elastin liflerinin oluşturduğu ağ desteklenir ve işlem sonrasında belirgin sıkılaşma elde edilir. Zayıflarken korkulan sarkarmıyAWTım acaba sorusu awt için geçerli değil; aksine diyet yapmış zayıflamış hastalarda sadece sıkılşma için bile awt uygulanır.  Yani awt aynı zamanda bir sıkılaşma tedavisidir. Zayıflatırken aynı zamanda deriyi sıkılaştıran dirileştiren gençleştiren çok güvenli bir tedavi yöntemidir. 

AWT HANGİ DURUMLARDA ETKİ EDİYOR?

AWT ile 3 yönlü etki görülür.
1-Selülitlerin giderilmesi
2- Bölgesel yağ fazlalıklarından kurtulma
3-Sıkılaştırma, toparlama, cilt gevşekliği sorununun çözümü

” Yani bir cihazla pek çok sorun aynı seansta çözümleniyor.”

BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE SELÜLİT TEDAVİSİ İÇİN NEDEN AWT?

Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi için  günümüzde çok sayıda tedavi yöntemi var. Aslında hepsinin mutlaka faydaları vardır.   Biz neden AWT tercih ettik?  AWT , sonuç alınması için gerekli olan  deri, deri altı doku ve kas tabakasına kadar etki ederek tam kat aktivasyon sağlar. 

İnatçı hareketsiz yağ dokuları üzerinde çok etkili ve esas tercih etme sebebimiz zayıflatırken sıkılaştırması ; hatta tek başına sıkılaşma tedavisinde kullanılabilmesidir. 

AWT Lazer Güçlü Ses Dalgaları kas dokusuna kadar ulaştığı için Popo Dikleştirme ve Sarkmış Gıdı Tedavisinde de başarı ile kullanmaktayız.

Bölgesel Zayıflamayı Medica Estetik Merkezi’nde Deneyin 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat