Cildiniz, Bahara Ne Kadar Hazır? 0 505 997 22 99

“Kış mevsimi yavaş yavaş geride kalırken tıpkı doğa gibi cildimiz de kabuk değiştirmeye, yenilenmeye, ılık havaların etkisine girmeye başlar. Kış mevsiminden çıkan cildimiz aynı zamanda dış faktörlerin de etkisiyle yıpranıp yorulur. Bu noktada cilde uygulanacak küçük müdahalelerle bu geçiş sürecini en iyi şekilde atlatmanın mümkün olduğunu dile getiren Medica Estetik Uzmanları, bahar mevsiminde uygulanabilecek cilt bakım yöntemlerini anlatıyor. “

Her şey temiz bir cilt ile başlar

Kışın rüzgar ve soğuk havaların etkisiyle yorulan cilde nefes aldırmak ve cildi derinlemesine arındırmak için en iyi yol hydrabeauty işlemidir. Yaşlanma karşıtı bakım yöntemlerinden biri olan hydrabeauty; cilt yenileme, temizleme, arındırma, akne ve sivilce tedavilerini barındıran etkili ve bir o kadar yararlı bir işlemdir.

Vakum biçimindeki bir cihaz yardımıyla yapılan hydrabeauty, geliştirilmiş vortex teknolojisi sayesinde cilde hiçbir zarar vermeden derinlemesine bir arınma ve temizlik sağlar. Hydrabeauty işleminin en temel özelliği cildin daha sağlıklı, parlak ve genç görünmesini sağlamasıdır. Bu yöntem; cildin canlanmasını, ince çizgilerin azalmasını, cildin derinlemesine nemlenmesini sağlar. Aynı zamanda siyah nokta sorununun giderilmesine, genişleme ve tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. İlkbahara yenilenmiş girmek isteyen kişilerin cildindeki kış etkilerinden kurtulmak için rahatlıkla başvurabileceği bir yöntemdir.

Bir çeşit gençlik iksiri olan Somon DNA, ciltteki problemleri kolayca minimize eden oldukça etkili bir uygulamadır. Somon DNA aşısı, somon balığı spermleri ve hyaluronik asitten elde edilen DNA molekülleri yardımı ile ciltte genç hücreler üretilmesi esasına dayanan yeni nesil bir güzellik yöntemidir.

Kırışıklık, sarkma, ince çizgiler ve diğer yaşlanma belirtilerinin giderilmesini amaçlayan bu uygulama cildi; yapılandırmak, onarmak ve gençleştirmek için uygulanır. Sistem; polinükleotidler ve hyalüronik asit moleküllerinden elde edilen Somon DNA ile ciltte genç hücreler üretilerek kırışıklık ve diğer yaşlanma belirtilerinin minimize edilmesini sağlar. Cilt yapısını destekleyen, hücreleri onaran Somon DNA, insan DNA’sına çok yakın olan formülasyonu sayesinde bağ dokusunu yeniden yapılandırarak, cildi restore eder.

CooLifting İle Baharı Kaçırmayın

Yıllar geçtikçe cildimizin buna yenik düşmemesi ne kadar mümkün olabilir?

Gençlik yıllarında, vücuttaki kollajen ve elastin üretimi yüksek seviyededir. Fakat yaş ilerledikçe, bu liflerin üretimi azalmaya başlar.

Nedir CooLifting ?

Ameliyat olmadan fantastik bir cilt yenileme. Hızlı ve güçlü sonuçlar için tercih edebiceğiniz bir teknoloji olan Coolifting ile cilt yaşınız 10 yıl geriye gidiyor. Göz çevresi, alın, yanaklar, dudak çevresi, boyun, el üstü ve dekoltenize bu işlem rahatlıkla uygulanabilir.

CooLifting (Güzellik tabancası) mottosuyla cildinize yapacağınız bir yatırımı niteleyen yeni bir anti-againg sistemidir. 5 dakika süren bu işlem, seans sonunda fark edebileceğiniz sonuçlar ortaya koymaktadır. Cildinizdeki yüzeysel kırışıklıkları yok ederek, ferekli seanslarda uygulandığında kollajen ve elastin liflerinin üretimini artırarak cildi pürüzsüzleştirmektedir.

 

WhatsApp chat