COOLİFTİNG GÜZELLİK TABANCASI 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Coolifting tabancası, CO akışını yüz dokuları üzerinde güçlü bir şekilde yansıtırken , düşük sıcaklıkta ve yüksek bir basınçta son derece yüksek atomize halde cilt altına ağrısız bir şekilde nüfuz ediyor. Uygulanacak basınç ve sıcaklık teknik olarak belirli bir yazılım tarafından kontrol ediliyor.

Şimdiye kadar önerilen tedaviler , uzun seanslarla travmatik sonuçlar verdi. Ancak günümüzde Coolifting güzellik tabancasının benzersiz teknolojisi burada. Kırışıklıklar ve yüz bakımı için muhteşem, yenilikçi ve acılı olmayan yaşlanma karşıtı bir konsept ortaya çıkaran basit, hızlı ve etkili bir tedavi yöntemidir.

Soğuk CO akışı ve atomize aktif madde, yüksek uygulama basıncı ile birlikte uygulandığında, soğutma işlemlerin yoğun bir şekilde nüfuz ederek etkilerinin katlanarak artmasına neden olur.

CO uygulaması ise kan mikro dolaşımını aktive eder, kollajen ve elastin üretimini tetikler ve dokuların oksijen alımını arttırır.

Cooliftg uygulması her yaş grubuna ve cilt tipine uygundur. 4 mevsim gerçekleştirilebilen bir uygulamadır bakım süresi ise 5 dakikadır.

Bunların hepsi çifte etki anlamına gelir: Bir yandan yüzeysel kırışıklıkları ortadan kaldırmak, derin cilt kıvrımlarını azaltmak ve cildi pürüzsüzleştirmek; Öte yandan, yoğun bir kolajen ve elastin ve gençleştirme etkisi sağlar.

WhatsApp chat