CooLifting Nedir?

CooLifting güzellik tabancası, yüz dokularına hiyalüronat içeren bir karışımın çözeltisiyle birlikte CO2 gazının dağıtımını sağlar. Yaşlanmaya meydan okumak için şimdiye kadar yapılmış en hızlı tedavi yöntemidir. CooLifting, 5 dakikalık seanslar ile yüz bölgesinde kaldırma, yumuşatma, yüzeysel kırışıklıkları giderme yaptığı gibi aynı zamanda cilde doğal parlaklık kazandırır.
CooLifting düşük ısı ve yüksek basınç altında yüksek konsantrasyonlu atomize aktifleri, güçlü bir CO2 akışı ile cilt altına non-invaziv olarak gönderen etkili bir anti-aging uygulamasıdır. CooLifting, uygulama sonrası ani bir lifting etkisi yaratarak cildi toparlar, cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir, yüzeysel kırışıklıkları açar ve derin kırışıklıkların görüldüğünü azaltır. Uygulamanın gözle görünen ilk ve en belirgin etkisi cilde kazandırdığı gençlik ışıltısıdır. Uygulamada kullanılan tedavi kiti tek seanslıktır. CooLifting, 33 ml CO2 kartuşu ve 4ml hyaluronat solüsyonundan oluşur. Cilt üzerinde herhangi bir tahrişe neden olmadan son derecede konforlu olan bu işlemin süresi 5 – 10 dakikadır.

Tek seanslı protokol: İlk seansta anında etki , daha aydınlık bir görünüm , cilt hidrasyonunun artımı ve ince kırışıklıkların azaltımı sağlar. Daha çok seans ile tedavi kalıcılığı uzatılmış olur.

Çok seanslı protokol: 4 – 6 seans önerilir (Haftada 1 ), çoklu seans cilt görünümünde daha aydınlık ve gençleşmiş cilt görünümünün daha kalıcı olmasını sağlar. Cilt nemi arttırılmış olur.

Sürekli uygulama protokol: Sürekli olarak yapılmak istenmesi durumunda, ayda bir uygulama yapılır.

 

WhatsApp chat