40 YILA KARŞI 4 DAKİKA 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Yıllar geçtikçe cildimizin buna yenik düşmemesi ne kadar mümkün olabilir?

Gençlik yıllarında, vücuttaki kollajen ve elastin üretimi yüksek seviyededir. Fakat yaş ilerledikçe, bu liflerin üretimi azalmaya başlar.

Nedir CooLifting ?

CooLifting (Güzellik tabancası) mottosuyla cildinize yapacağınız bir yatırımı niteleyen yeni bir anti-againg sistemidir. 4 dakika süren bu işlem, seans sonunda fark edebileceğiniz sonuçlar ortaya koymaktadır. Cildinizdeki yüzeysel kırışıklıkları yok eder.

CoolLifting – Güzellik Tabancası ile yüksek basınç ve düşük ısısı ile Co2 ve özel Hyaluranik asit karışımını cilt altınıza göndererek cildinizde canlanma,pürüzsüzlük ve kırışıkşıklarda incelme etkisi yaratmaktadır. Göz çevresi, alın, yanaklar, dudak çevresi, boyun, el üstü ve dekoltenize bu işlem rahatlıkla uygulanabilir.

WhatsApp chat