Coolifting Nasıl Çalışır? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

CooLifting tedavinizi gerçekleştirmek için son teknoloji ürünü güzellik tabancası kullanır. Soğutma işlemi, tabancadan cildinizin yüzeyine yüksek basınçlı karbondioksit akışıyla yüksek konsantrasyonlu, atomize olmuş aktif maddelerin birlikte gönderilmesini içerir. Karbondioksit, yüksek basıncı ve düşük sıcaklığı nedeniyle cildin yüzeyini açar, böylece ilk tedavinizden sonra görülebilecek olan ani sonuçlar için aktif bileşenlerin daha hızlı derinize nüfuz etmesini sağlar.
İki şekilde cilde uygulama yapılabilir. İlki:
Hyalüronik asit ve cilt sıkılaştırıcıları içeren, tüm ciltlere uygun olan uygulamadır. Bu uygulama yaşlanmayı önleyici ve cilde parlaklık sağlayan özelliklere sahiptir.
İkinci uygulama ise:
Anti-aging flakon temizleyici bir etki sağlarken, pigmentasyon ile cildin gençleşmesini sağlar. Uygulamaya Kojik asit, Glikolik asit ve C vitamini eklenir.

Uygulama Ne Kadar Sürer?

Uygulama 5 dakika içinde tamamlanır ve dolgu maddeleri ile bir tedavi yapılmış gibi bir görüntü sağlar. İnvaziv değildir, cildinize doğrudan parlaklık ve gençleştirme katar. Uygulama sonunda cilt yenilenir, yüz ovali toparlanır, yüzeysel çizgilerin görünümü iyileşir, derin kırışıkların ise derinlikleri azalır. Tek bir tedaviden sonra bile cildinizin görünümündeki büyük farklılığı siz de fark edeceksiniz. Önemli günlerinizin öncesinde hızlı bir etki görmek için 1 kez uygulanabildiği gibi 6 seans olarak uygulandığında maksimum etki sağlanır. Genç görünümünüzü daha da ileri götürmek isterseniz, her iki haftada bir bakım yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Coolifting Uygulama Nasıl Çalışır Ve Ne Kadar Sürer?

Arayınız : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat