Daha Önce Bölgesel Zayıflamada Lenf Drenajı Duydunuz Mu? 0 (505) 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Lenf Drenaj, lenf masajı ya da prossoterapi olarak adlandırılmaktadır. Bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde üstün başarılı etkiler ortaya çıkaran bu sistem, lenfatik sistemin aktivitesini arttırmak ve çalışmasını düzenlemek amacı ile uygulanan bir basınçlı masaj tekniğidir. Dokular ve damarlar arasındaki sıvının drene edilmesini kolaylaştıran lenf masajı, depo yağların parçalanarak lenf sistemine aktarılmasını kolaylaştırması ile etkinliğini göstermektedir.

Bölgesel kilo problemi, selülit, ödem ve cilt sarkması gibi problemlerde yaygın olarak kullanılan lenf masajı, serbest yağ asitlerinin hızlı bir şekilde yakılmasını sağlamak amacı ile kullanılan cihaz ile lenfatik akımın yönünde basınçlı masaj uygulayarak lenf dolaşımının bozukluğuna bağlı gelişen problemleri hedef almaktadır. Lenfatik ve venöz dolaşımın düzenlenmesi sonrasında da yağ yakımının ve atılımının hızlanmasını sağlamaktadır.

Lenf sistemini düzenleyerek bölgesel kilo probleminin önüne geçen, ödem ve toksin atımını kolaylaştıran bu tedavi öncesinde yağlanma alanlarının, yağlanma derecesinin ve tedaviye ihtiyaç duyulan bölgelerin tespit edilmesi için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilir, özelleştirilmiş tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunabilirsiniz.

Lenfatik sistem akışını düzenleyen ve masaj etkisi ile cilt, cilt altı dokuları ve bağ dokularını iyileştiren lenf masajı hakkında merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da Lenf Drenaj fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Daha Önce Bölgesel Zayıflamada Lenf Drenajı Duydunuz Mu? 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat