AWT (Akustik Dalga Terapisi) 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

AWT, akustik ses dalgaları ile yağ dokuları üzerinde incelme sağlamaktır. Özel cihazı yardımı ile problemli alana akustik ses dalgaları gönderilerek yağ dokuları üzerine basınç ve ısı enerjisi gönderilir. Isı enerjisi ile de yağ dokuları direncini kaybeder ve yağ dokuları bulundukları bölgede fazla kilo görüntüsü yaratmazlar.

Zayıflamada ki temel etki mekanizması akustik ses dalgalarıdır. Bu ses dalgaları deri altındaki dirençli sıkışmış kümelenmiş yağ dokularını hedef alır ve bu hareketsiz yağ kümelerini parçalar. Bu teknikte yağlar liposuction işlemindeki gibi birden bire deri altından alınmadığı için deride sarkma meydana gelmez. Aksine AWT etkisi ile kollajen ve elastin liflerinin oluşturduğu ağ desteklenir ve işlem sonrasında belirgin sıkılaşma elde edilir. Zayıflarken korkulan sarkar mıyım acaba sorusu AWT için geçerli değil; aksine diyet yapmış zayıflamış hastalarda sadece sıkılşma için bile awt uygulanır.  Yani AWT aynı zamanda bir sıkılaşma işlemidir. Zayıflatırken aynı zamanda deriyi sıkılaştıran dirileştiren gençleştiren çok güvenli bir uygulamadır.

Daha Önce Hiç AWT Denediniz Mi? 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat