Pressoterapi (Lenf Drenaj) 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Lenf Drenaj bir başka değişle Pressoterapi vücutta zamanla bazı nedenlerden dolayı oluşan ödemlerin atılmasına yardımcı olan, hücrelerimize ve dokularımıza besin taşıyan, bir başka değişle vücudu yenileyen kan dolaşımıdır diyebiliriz. Bu işlem, pressoterapi adındaki bir cihaz ile uygulanmaktadır. Pressoterapi cihazı işlem sırasında vücudumuza basınçlı bir masaj uygular ve oldukça etkili bir zayıflama yöntemidir diyebiliriz. Cihaz vücudumuzdaki bütün lenf noktalarına, tabanımızdan göğsümüzün alt kısmına dek basınçlı uyarılarda bulunur. Böylece kan dolaşımında hızlanma olur ve damar aralarında birikmiş toksin ve sıvıları drene eder.

Lenf drenaj özellikle bölgesel incelme amacıyla ve vücutta birikmiş toksinlerin atılması amacıyla tercih edilen bir uygulamadır diyebiliriz. Çünkü birikmiş toksinlerin vücuttan atılması zayıflama süresinde kişinin daha hızlı ve kolay zayıflamasını sağlar. Bütün bunların dışında ayriyeten lenf drenaj uygulaması kişide bağışıklık sisteminin daha güçlü olmasını ve böylece enfeksiyonlara karşı daha dirençli olmasını da sağlamaktadır.

Daha Önce Hiç Bölgesel Zayıflamayı Lenf Drenajla Denediniz Mi? 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat