Dünyanın en beğenilen kadınlarından biri olan Emily Ratajkowski, formda kalmanın ve cilt güzelliği için yaptığı uygulamaların sırrını paylaştı…

Gün geçtikçe hayran kitlesi büyüyen güzel model, ilk olarak fiziği ile dikkat çekiyor. Kendi adını taşıyan iç çamaşırları markasını kendisi tanıtan Emily, katı kurallar uygulamadan bir beslenme düzeni uyguluyor. Güne sade kahve ile başlayor ve sabah kahvaltılarını protein ağırlıklı tercih ediyor. Tatlı tüketmeyi çok seven güzel model bu kaçamakları kahvaltı öğününde yapmaya özen gösteriyor. Öğlen öğünlerini ise salata veya sandviçle geçiştiren Emily, akşam öğünlerinde az pişmiş et ya da deniz ürünlerini tüketmeyi tercih ediyor. Öğünlerinde aşırıya kaçtığını düşündüğü zaman ise diğer öğünlerinde az yiyerek beslenme düzenini dengeliyor. Yürüyüş ve yoga ile de güzel fiziğini destekliyor.

Doğal güzelliği ile dikkat çeken Emily, bir zamanlar cilt bakımına çok fazla önem vermediği için pişmanlık duyduğunu söylüyor. Şimdilerde yaptığı rutin bakımı ise geceleri mutlaka cildini temizlemek ve nemlendirici kullanmak. Ek olarak gündelik yaşantısında makyaj yapmayarak rutin güzelliğini koruyor.

WhatsApp chat