Hiç Bölgesel Zayıflamada Velashape III Denediniz Mi? 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Velashape III, yağ dokusu ve selülit azaltma görevinin yanı sıra non-invaziv vücut şekillendirme için mükemmel bir tedavi seçeneğidir. Vücut şekillendirme ve selülit görünümünü azaltmak için CE ve FDA onaylı bu tedavinin hiçbir yan etkisi yoktur.

Velashape III’ün iki aplikatörü vardır, selülit için V şeklinde pürüzsüzleştirici bir aplikatör ve vücut şekillendirme &  yağ birikimini azaltmak için 3 kademeli farklı bir aplikatör.

VelaShape III, vakumlu başlığı sayesinde mekanik masaj yapar aynı zamanda radyofrekans ve kızılötesi enerjilerini kullanarak vücudun şekillenmesini sağlar. Kızılötesi ve radyo frekansı, yağ hücrelerinde “lipoliz” (yağ hücrelerinin yok edilmesi) gerçekleşene kadar 42 ° C’ye kadar ısıtır. Vakum ve mekanik masaj seçeneği daha sonra toksinlerin lenf sistemi içinden drenajına yardımcı olurlar.

Parlak, genç bir görünüm ve selülit içermeyen bir vücut için VelaShape® III yani şekillendirme tedavisini değerlendirebilirsiniz. Uzmanlaşmış derin ısıtma teknolojisini kullanarak, inatçı yağları ve selülit bölgelerini ısıtıp eriterek tedavi eder. Tedavi ayrıca vücudun doğal kollajen üretimini uyarır ve cildin gevşekliğini sıkılaştırır.

WhatsApp chat