İstanbul Bakırköy Güzellik Merkezleri

Bilindiği üzere İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Bundan dolayı da artan talebi karşılamak için her alanda pek çok seçenek mevcuttur. Herkes ihtiyaç duyduğu alanda en iyi hizmeti almak istemektedir. Medica Estetik de İstanbul Bakırköy’ de en iyi güzellik merkezi arayanlar için profesyonel ve kaliteli hizmet vermekte olan bir güzellik merkezidir. Bölgesel zayıflama başta olmak üzere güzellik alanında cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları hizmetlerini vermektedir. Bakırköy en iyi güzellik merkezi olmanın yanı sıra yıllardır süre gelen tecrübesi ve son teknolojik imkanlarıyla en profesyonel güzellik merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bakırköy bölgesel zayıflama merkezleri arasında en iyi olmanın yanı sıra, İstanbul genelinde de en iyi bölgesel zayıflama merkezleri içerisinde olduğumuz konusunda iddialıyız.

Bölgesel zayıflama alanında pek çok uygulama gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız her uygulama son derece güvenli olmakla birlikte yine kullandığımız her uygulama da FDA tarafından onaylıdır. Soğuk Lipoliz (CryoLipoliz), Velashape, AWT (Akustik Dalga Terapisi), Infrared (IR) ve Lenf Drenaj tedavileriyle bölgesel zayıflama uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Uygulamalarımız uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmekte olup her aşama titizlikle sürdürülmektedir.

Cilt bakımı için ise CooLifting, Medikal Cilt Bakımı, Pollogen Radyo Frekans ve Hydrafacial uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Her alanda olduğu gibi bu alanda da kullandığımız her ürün ve cihaz sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır. Cildinizin ihtiyacına göre farklı bakım teknikleri uygulamaktayız. Çünkü her cilt tipi birbirinden farklı olup ihtiyaç duyduğu bakım ve takviyeler de birbirinden farklıdır. Bu alanda uzman kişilerce belirlenecek olan bu bakım prosedürü sizler için en iyisini size sağlamayı amaçlamaktadır.

Kalıcı makyaj uygulamaları tecrübeli kişilerce gerçekleştirilmesi gereken güzellik uygulamalarıdır. Bunun yanı sıra kullanılan her ürün de titizlikle seçilmelidir. Medica estetik olarak sağlık bakanlığı ve FDA onaylı ürün ve cihazları kullanmaktayız. Ekimiz içerisinde bu alanda yıllarca çalışmış tecrübeli estetislenlerimiz bulunmaktadır. Verdiğimiz her hizmet için de memnuniyet verici sonuçlar almaktayız.

İstanbul Bakırköy güzellik merkezleri arasında, yaptığı işlerle ve aldığı olumlu geri dönüşlerle iddiasını koruyan Medica estetik sizler için en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Sizler de bölgesel zayıflama, cilt bakımı veya kalıcı makyaj uygulaması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat