Lenf Drenaj İle Zayıflama 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Bölgesel incelme, sıkılaşma, selülit tedavilerinden daha etkili sonuçlar alınabilmesi için kullanılan bir yöntemdir.

Lenf Drenajı Cihazı İle Zayıflamaya Destek Olunur mu?

Lenf drenaj ile amaç parçalanan yağların lenf sistemine aktarılması sonucu vücuttan atımının sağlanmasıdır. Bu yöntem tüm bölgesel incelme programlarının tamamlayıcısı olarak zayıflamak için kullanılmaktadır.

Bu yöntemin diğer adı pressoterapidir. Yöntem bazen tek başına bazen de uygulanan bölgesel incelme tedavisine ek fayda sağlayabilmesi amacıyla uygulanır.

Söz konusu tedavi lenf drenaj cihazının uygulama sargıları ile gerçekleştirilir. Bu cihaz lenf akışını sağlayacak olan vibrasyonu, akımı ve ısıyı sağlamaktadır. Lenf drenaj cihazının yarattığı bu etkiler aynı zamanda masaj etkisi yaratarak vücudun sıkılaşması da sağlamaktadır.

Cihazın Yarattığı Vibrasyonun Zayıflama Yönündeki Pozif Etkileri

Vücuttan lenf yolları ile atılması istenen ödem, toksin, zararlı bakterilerin işlem sonucunda atımının sağlanması sayesinde vücutta oluşan şişkinlik azaltılır.

Cihazın yarattığı tüm bu vibrasyon sayesinde oluşan titreşim zayıflama yöntemlerinde başlı başına tek bir tedavi yöntemi olabilir ya da ek tedavi yöntemi olarak da tercih edilmektedir.

Cihazın yarattığı bu etkiler tamamen deri üzerinden lenf akışının dengeli hızlandırılması yöntemi uygulanarak işler. Cihaz vücudun incelmesi istenen bölgeye sarılarak gerekli vibrasyon belirlenen süre boyuncu uygulanır.

Bu işlem uygulatan kişiyi asla yormaz ya da bunaltmaz. Tam tersi etki yaratarak kişiyi rahatlatır ve masaj etkisi yaratır. Bu tedavi için belirlenen seanslar sonucunda istenilen incelme sağlanır ve hatta beraberinde vücutta oluşan selülitler de yok olur. Oldukça başarılı sonuçlar elde edildiği çok sıklıkla görülmektedir.

WhatsApp chat