Lenf Drenaj ile Bölgesel Zayıflama 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.Vücudunuza şekil vermek, zayıflamak, daha fit bir vücuda kavuşmak istiyorsanız düzenli olarak bedeninize bakmalısınız. İş yoğunluğu, hayatın koşturmasından spor yapmaya fırsat bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda lenf drenaj imdadınıza yetişir.

Vücudunuzu Önemseyin

Bulunduğunuz yerde kilo vermeyi kim istemez ki? Siz durmaya devam edersiniz fakat sistem çalışır. Uygulama aslında bir masaj yöntemidir. Uygulama için geldiğinizde kenarlarından cırtları olan, belirli bir mekanizmaya bağlı tulumun içerisine girersiniz.

Görevli kişi ayarlamış olduğu süre zarfında cihazı çalıştırır. Ortalama bir saat ya da kırk beş dakikadır. Bu durumunun sizin için hiçbir zararı yoktur.

Vücudunuzda akışın hızlanmasına yardımcı olan bu sistem, selülit bölgesinde de etkilidir. Sıralama yöntemi ile ayak bileğinden başlayarak, baldır, bel, göğüs ve kollar olacak şekilde balon şeklinde şişme yaparak çalışır.

Aynı düzen içerisinde geri işlem başlar. Bir taraf şişerken, diğer tarafın inmesi ile kan dolaşımınız hızlanır. Aynı zamanda da sıkıştırma sağlar. Bu sayede uygulama daha aktif rol oynar.

Tulum içerisinde girmeden önce mutlaka üzerinizde ince de olsa bir tayt ya da tshirt olmalıdır. Aksi durumda derinizin sıkışma yapması ile canınız yanabilir. Genellikle g5 masajından sonra daha etkili olması sebebi ile tercih edilir.

WhatsApp chat