Lenf Drenaj 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Özellikle bacak, kalça, karın, sırt ve kollarda bölgesel olarak depolanmış yağların doku altında kontrollü bir ısı mekanizması kullanarak giderilmesini ve aynı zamanda kollojen ve elastin hücre yenileyici etkisinden dolayı deforme olmuş ve sarkmış derinin sıkılaşıp toparlanmasını sağlar.

 Radyofrekans sistemi vakum masajı tekniği ile eş zamanlı uygulandığı için sadece bölgesel fazlalıkların giderilmesini değil, aynı zamnada gevşeklik ve deformasyonun çok sık rastlandığı kalça, alt karın, bacak içleri ve kol içlerinde sıkılaşıp, toparlanmasını sağlar.– Cilt altında yağ tabakasına kontrollü ısı enerjisi iletir.– Isınan yağ yücreleri kolajenin üretildiği cilt altı ve yağ dokusuna etki eder. Isınan kollajen liflerinin boyu kısalarak, buna bağlı dokular sıkılaşır.  Isı etkisiyle kolajen üreten fibroblast hücreleri uyarılarak yeni kolajen üretimi sağlanır. Selülit Bakımı, Vücut Şekillendirme– Multi-polar RF, yüzeyde ve 5mm ile 15 mm arasındaki cilt altı tabakasında drenajı aktive ederek yağların Lemfatik Sistem aracılığıyla metabolizmadan atılmasın sağlar.– Ağrısız olan radyo frekans teknolojisi ile dokularda sıkılaşma ve yağ hacminde azalma olur.

Lenf Drenajı Birde Bizde Deneyin : Medica Bölgesel Zayıflama Merkezi 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat