Lenf Drenaj 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Lenf drenaj, vücutta biriken ödemin atılmasını kolaylaştıran, hücre ve dokulara besin taşıyan, vücudun yenilenmesini sağlayan bir sistemdir. Lenf sıvısını arttırarak vücudun direncini arttırır, ayrıca vücut ağrılarını da sonlandırma özelliğine sahiptir. Tedavi, lenfatik sistemde biriken toksinlerin atılımını sağlayarak yenilenme yaratır.

Peki , Lenf Drenaj Hangi Durumlarda Uygulanır?

Vücutta oluşan ödem atılımında, selülit gidermede ve vücutta biriken toksinlerin atılması tedavilerinde kullanıldığı gibi, hamilelik sonrası oluşan varis tedavilerini ve zayıflama tedavilerini destekleyici olarak kombinlendiğinde de oldukça başarılıdır. Ayrıca kabızlık ve hazımsızlık problemlerinin giderilmesinde, kronik yorgunluk veya uykusuzluk tedavilerinde, anksiyete ve menopoz şikayetlerini gidermek için de tercih edilebilir.

Kan dolaşımı bozukluğunda, vücut ağrısı şikayetlerinde, kol-bacak,karın bölgesinde şişkinlik yaşanması durumunda da bu tedaviden yararlanılabilir.

Lenf Drenajı , Medica Estetik Merkezi Farkıyla Deneyin 0 (505) 997 22 99


WhatsApp chat