Medica Bölgesel Estetik İle VelaShape Nedir /Hangi Bölgelere VelaShape Uygulanabilir /VelaShape Tedavisi Benim İçin Doğru Tercih Mi /VelaShape’den Beklentim Ne Olmalıdır? 0505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız. VelaShape cerrahi müdahale olmaksızın; selülit görünümünün ve bölgesel yağların giderilmesi için yapılan vücut şekillendirme uygulamasıdır. VelaShape daha sıkı ve şekillenmiş bir vücuda genellikle 5-6 seansta güvenli bir şekilde ulaşmanızı, daha genç ve dinamik görünmenizi sağlar. VelaShape etkileyici sonuçlarını kısa sürede,önem teşkil eden bir ağrı olmadan sağlar.

Hangi Bölgelere VelaShape uygulanabilir?

Bacak,karın, basen,bel çevresi,sırt bölgesi,kol bölgelerinde VelaShape kullanılabilir.Hastalar kademeli olarak seanslar tamamlandıkça değişimi farkedebilirler.

VelaShape Tedavisi Benim İçin Doğru Tercih mi?

VelaShape bir kilo verme aracı (tedavisi) değildir. VelaShape kullandığı teknoloji kombinasyonuyla; diyet ve egzersizle ulaşılamayan bölgelerin şekillenmesi ve sorunlarının giderilmesini sağlar. İdeal VelaShape için uygun kişiler Vücut-Kitle İndeksi 30 ve altında olanlardır..

VelaShape’den Beklentim Ne Olmalıdır?

Cilt yüzeyinde kademeli olarak selülitte farkedilir azalma.
Bölgesel yağlarda azalma ve uygulama yapılan bölgede gözle görülür şekillenme ve sıkılaşma.

WhatsApp chat