Akustik Dalga Terapisi (AWT) Sırasında Neler Beklenmeli? 0 (505) 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Akustik Dalga Terapisi , cildin yüzeyinin altında kalan yağ hücrelerini serbest bırakmak için akustik basınç dalgaları kullanan, cerrahi olmayan bir selülit azaltma tedavisidir. Bu yenilikçi teknoloji, vücudun dış hatlarını yumuşatır. Eğer akustik dalga terapisi tedavisine karar verdiyseniz neler beklemeniz gerektiğini de bilmeniz gerekmektedir.

Bir Akustik Dalga Terapi (AWT) seansı 15-30 dakika arasında sürer. Tipik bir tedavi 3 haftada bir gerçekleştirilen 6 oturumdan oluşur. Oturum sırasında özel bir masaj masasına yatmanız istenecektir. Doktor, hedef bölgelere el cihazı bağlar. Bu cihaz selülit oluşumuna neden olan bağ dokusuna nüfuz edecek ve yumuşatacak titreşimler yayacaktır. Titreşimler dolaşımı artıracak ve kollajen üretimini teşvik edecektir. İşlem hemen hemen ağrısızdır.

Akustik Dalga Terapisi uygulamasında hiçbir cerrahi kesi gerekmez. Tedavi seansınızı takiben derhal normal aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Hafif morarma veya şişme yaşayabilirsiniz, ancak bu yan etkiler birkaç gün sonra azalacaktır.

İlk oturumdan birkaç hafta sonra sonuçları fark etmelisiniz. Akustik Dalga Terapisi selülit görünümünü azaltır ve cildin elastikiyetini arttırır. Tedavi aynı zamanda cildin dokusunu iyileştirir ve size daha genç bir görünüm kazandırır. Bununla birlikte, sonuçları korumak için her üç ayda bir bir takip oturumuna girmeniz gerekir.

Akustik Dalga Terapisi (AWT) Sırasında Neler Beklenmeli?

Arayınız : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat