Medica Bölgesel Estetik Bölgesel Zayıflama Merkezi 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Bölgesel zayıflama yöntemleri egzersiz yaparak, diyet uygulayarak ve zayıflama cihazlarından destek alarak hayata geçirilebilir. Bölgesel

zayıflama soğuk lipoliz cihazı ile uygulanmaktadır. En çok adı duyulan bu cihaz ile seçili bölgeye masaj yapılır. Bölgedeki kan dolaşımı bir süre azaltılır ve yağ dokularını soğutur. Yağ dokularına uygulanan bu yöntem ile pek çok kişi bacak ve göbek bölgesinden zayıflamıştır.

Bu yöntemlerden birisi de AWT dir.

Acoustic Wave Therapy (AWT) veya akustik dalga tedavisi, nano-saniyeler içinde şok dalgaları üreten bir teknolojidir.

Yüksek enerjili şok dalgaları üretilmesine karşın dokuda ağrı, acı ve yanık oluşturmazlar.

Biz bu cihazı selülit, bölgesel incelme, popo kaldırma ve cilt sıkılaştırmada kullanmaktayız.

Uygulama sıklığı haftada 2 kez olmak üzere toplam 10 seanstır.

Belirli bölgeden zayıflamak isteyenler için diyet uygulanmaktadır. Bu diyet listesinde yağ yakımını hızlandıracak besinlere ağırlık verilir. Diyete düzenli şekilde uymak ve bölgesel hareketlerle diyeti desteklemek önemli bir kural olmaktadır.

Bölgesel zayıflamak isteyenler için en etkili sonuç ise spor yapmak olacaktır. Spor hem beden sağlığını korur hem de kısa sürede iyi sonuçlar verir. Örneğin bölgesel zayıflama göbek eritme hareketleri ile daha düz göbeğe, bacak hareketleri ile daha ince bacaklara sahip olmanızı sağlar. Bu noktada da dikkat edilmesi gereken kural azimli ve düzenli olmak olacaktır.

Tekrar tekrar başlamaktan sıkıldın mı?

Öyleyse hiç bırakmamayı dene!

-Medica Estetiği Arayıp Bilgi Alabilirsiniz?

WhatsApp chat