Medica Estetik ile Bölgesel İncelme Uygulamaları

Medica Estetik, sahip olduğu uzman ekibiyle beş farklı bölgesel incelme uygulamasını sizlerin hizmetine sunmaktadır. Uyguladığımız bu yöntemlerin her birinin bölgesel zayıflama, incelme, selülit tedavisi, bağışıklık güçlendirme, metabolizmayı hızlandırma, sıkılaştırma, anti-aging gibi farklı güçlü yönleri vardır. Her uygulama kendi içinde oldukça başarılı etkiler bırakmaktadır. Uygulama çeşitliliğimiz sizler için alternatif yöntemlerden yararlanma imkanı sağlamaktadır.

Medica Estetik ile Akustik Dalga Terapisi (AWT)

İsminden de anlaşılacağı üzere AWT veya tam açılımıyla Akustik Ses Dalgası Terapisi, FDA onaylı cilt sıkılaştırma, bölgesel incelme ve selülit tedavisinde etkin olarak kullandığımız bir uygulamadır. Akustik ses dalga terapisi günümüzde akustik ses dalga uygulaması, ses dalga terapisi, acoustic wave therapy gibi isimlerle anılmaktadır. AWT uygulaması ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Akustik Dalga Terapisi sayfamızda bulabilirsiniz.

Medica Estetik ile Velashape Tedavisi

VelaShape; Kızılötesi ve radyofrekans teknolojisini birleştiren, FDA tarafından onaylı, selülit ve bölgesel yağlara odaklanan vücut sıkılaştırma ve inceltme cihazıdır. Uygulama yapılan bölgedeki ince çizgileri, genişleyen gözenekleri ve selülitleri tedavi etmektedir. Uyguladığımız bu yöntem ile ilgili ayrıntılı bilgiyi VShape sayfamızda bulabilirsiniz.

Medica Estetik ile İnfrared Vücut Sıkılaştırma

İnfrared bir kızılötesi ışındır. Bu ışın belli tabakaya kadar iner ve vücut yüzeyindeki yağların, selülit görünümünün azalmasını sağlar. Cildi sıkılaştırır ve bölgesel incelme sağlar, metabolizmanızı hızlandırır. Kızılötesi ışınlar vücuttan ödem attırmanın yanı sıra %20 yağ yakımını, ağır metaller, asitler ve toksinlerin atılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda savunma sistemimizi harekete geçirerek bağışıklık sistemimizi güçlendirmektedir. İnfrared teknolojisinin bölgesel incelmedeki etkisi ile ilgili ayrıntılı bilgi için İnfrared Vücut Sıkılaştırma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Medica Estetik ile Lenf Drenaj Uygulaması

Öncelikle lenfatik dolaşım, vücutta oluşan ödemi toplayan, hücre ve dokulara besin taşıyan beyaz kan dolaşımıdır. Lenf drenaj, cihaz yardımıyla uygulanan ve lenfatik dolaşımı harekete geçiren masaj uygulamasıdır. Bu yöntemde amaç, damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesini sağlayarak lenf dolaşımını hızlandırmaktadır. Lenf drenaj yöntemi bölgesel incelmenin de ötesine geçip ödem, toksin, cilt problemleri, hormonal problemler, metabolizma sorunları, menopoz, enfeksiyon ve psikolojik problemlerle ilgili de ciddi etki sağlamaktadır. Lenf drenaj masajı ile ilgili ayrıntılı bilgi için Lenf Drenaj sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Medica Estetik ile Soğuk Lipoliz Uygulaması

Soğuk lipoliz (enzimatik lipoliz) yağ dondurma uygulamasına verilen genel addır. Soğuk lipoliz, vücutta bölgesel kilo problemine yol açan kalınlaşmış geniş yağ yastıklarını hedef alarak yağ birikimlerinin ve depozitlerinin çözülmesini hedefleyen bölgesel zayıflama yöntemidir. Özellikle karın, sırt, bacak içi, basen gibi bölgelerde yağların azalmasını sağlayan ameliyatsız bir incelme yoludur. İstenmeyen fazla yağları belirli bir derecede soğutur ve diğer hücrelere zarar vermeden vücuttan atılmasını sağlar. Bu uygulamamız ile ilgili ayrıntılı bilgi için Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Medica Estetik Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Medica Estetik, pek çok bölgesel zayıflama ve incelme uygulamasını bünyesinde barındırmaktadır. İhtiyacınıza en uygun uygulama ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi için +905059972299 numaramızdan ya da info@medicaestetik.com mail adresimizden bize ulaşabilir, Bakırköy’de bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp chat