AWT (Akustik Dalga Tedavisi) Nasıl Uygulanır? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

AWT yöntemi, ağrı ve acı oluşturmadan yapılan güvenli ve konforlu bir selülit tedavi şeklidir. Uygulamamız, yaklaşık olarak 15 DK ile 45 dakika arasında gerçekleşmekte ve günlük hayata olumsuz hiç bir etkisi bulunmamaktadır. Firmamızın uygulama sonuçları, müşterilerimizin deri yapılarına göre de değişmekle beraber, en geç iki ay içinde görülmekte ve % 5 ile % 15 arasındaki oranlarla incelme görülmektedir.
Firma olarak uyguladığımız AWT (akustik dalga tedavisi) yönteminde, hiç bir ilave kimyasal madde kullanmamaktayız. Ayrıca lazer ve vakum cihazı gibi ağrı veren sistemleri de kullanmıyoruz. Uygulamamız ile derinin yaklaşık 5 ile 10 cm derinlerine kadar çok güçlü ses dalgaları göndererek, bu bölgelerde bulunan çukurluklara ulaşıyoruz ve sorunlu kısımların harekete geçerek yenileşmesini ve iyileşmesini sağlamaktayız. Gönderdiğimiz ses dalgaları yağların içinden de geçerek sorunları düzeltmektedir.

AWT (Akustik Dalga Tedavisi)’nin Faydaları Nelerdir?

Uyguladığımız dalga tedavisi ile şu faydaları elde etmekteyiz:
1. Selülitli bölgeleri daha da elastik hale getirip sıkılaşmasını sağlıyoruz
2. Selülitin düzelmesine engel olan fibroz bantların çözülmesini sağlıyoruz
3. Yağ dokularını azaltıyoruz
4. Kan dolaşımını güçlendiriyoruz
5. Metabolizmayı hızlandırıp, zayıflamaya katkıda bulunuyoruz
6. Kasları uyarıp, kondisyonlarını arttırıyoruz

Tek yapmanız gereken 0 (505) 997 22 99 ‘u tuşlamak..

WhatsApp chat