Soğuk Lipoliz Nedir? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Etraftaki dokulara zarar vermeden, vücutta istenmeyen yağ birikimini soğutarak yağ hücrelerinin küçülmesini ve geri dönüşümsüz kaybını sağlayan bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz uygulaması nasıl etki eder?

Lipoliz uygulaması ile ölen yağ hücreleri vücudun kendi enflamatuvar sistemi sayesinde dışarı atılmaktadır. Zamanla uygulamanın yapıldığı yağ tabakasında ciddi oranda bir incelme oluşmasına sebep olur.

Kullanım Alanları

Soğuk lipoliz yöntemi, üst ve alt karın bölgeleri, basenler, bel yanları, sırt bölgeleri, kollar, bacaklar ve gıdı bölgesinde başarıyla uygulanmaktadır.

Kimler Soğuk Lipoliz İçin Uygun Değildir?

18 yaşından küçük kişilerde, hamilelikte, paroksismal cold hemoglobinüri (soğukta beliren morluklar) rahatsızlığı olanlarda, kriyobulinemi sorunu olanlarda, raynaud sendromu olan kişilerde uygulanmasından sakınılmalıdır.

Soğuk Lipoliz nasıl uygulanır?

Uygulama sırasında, deri altındaki yağ tabakası deriye zarar vermeden kontrollü bir şekilde soğutulur. Uygulama sona erdiğinde, cihaz işlemi durdurur ve kişi normal yaşamına devam eder. Tedavi süresince dinlenilir veya kitap okunabilir.

Soğuk Lipoliz kaç seans uygulanır ve uygulama sıklığı nasıldır?

Soğuk lipoliz uygulamasında çoğunlukla 1 seans yeterli olmaktadır. Bazı durumlarda bölgenin ihtiyacına göre seansı tekrar etmek gerekebilir. Uygulanma sıklığına kişinin durumuna göre karar verilir.

Medica Estetik farkı..

Arayınız : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat