Bölgesel Zayıflamanın Adresi Medica Estetik 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.
Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Bölgesel incelme; farklı cihazlar kullanılarak bölgesel yağların yakılması, gözle görülür incelme sağlamak amacıyla kullanılması işlemidir. Bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama olarak adlandırılan bu işlem ve kullanılan cihazlar hakkında detaylı bilgilere erişin.

Bölgesel incelme; çeşitli dalga boylarında ses dalgaları ya da farklı teknolojiler yardımıyla bölgesel olarak yağ yakımı ve bölgesel zayıflama işlemine verilen isimdir. Bölgesel incelme işlemlerinde birçok cihaz kullanılıyor olsa da en çok tercih edilen bölgesel incelme cihazları; Ultrashape, Smoothshapes ve Eximia olarak bilinir. Bu bölgesel incelme cihazları ile yapılan işlemler uzman kontrolünde gerçekleştirilmeli ve seans aralıkları sırasında fark gözlenmelidir. Aşağıda, bölgesel incelme cihazları hakkında detaylı bilgilere erişebilmeniz için cihazlar hakkında özetler hazırladık. Medica Estetik bölgesel zayıflama ve incelme işlemleri ile alakalı bilgi almak isterseniz aşağıda bulunan telefon numarası ya da Bakırköy de bulunan şubemize gelebilirsiniz.

Telefon numarası: 0(505) – 997 – 22 – 99

WhatsApp chat