Medica Bölgesel Estetik İle Sizde Soğuk Lipoliz Sayesinde Zayıflayın 0 (505) 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Medica Estetik olarak medikal cilt bakımı anlamında Coolifting, Pollegen Radyo Ferekans, Hydrafacial işlemleri yapmaktayız.

Bölgesel zayıflama işlemlerinin en etkililerinden olan soğuk lipoliz işlemi, yağ hücrelerinin  -5 /-10 derece arasında soğutularak, diğer dokulara zarar vermeden vücuttan atılmasını sağlar. İdeal bir sıkılaştırma ve şekillendirme yöntemi uygulama, ameliyat gerektirmeyen bir yöntem olduğundan sıkça tercih edilmektedir.

Soğuk lipoliz işlemi nasıl uygulanır?

Soğuk lipoliz, yağ hücrelerinin belli bir ısı seviyesinde dondurularak atılması prensibine dayandığı için cilt, Antifriz özelliğine sahip mebran aracılığıyla soğuk ısırmalarından ve soğuk yanıkları gibi yan etkilerden korunur. Vakumlama prensibine dayalı çalışan soğuk lipoliz, -10 dereceye kadar soğuttuğu yağ hücrelerini +10 dereceye kadar ısıtarak şok etkisiyle deforme eder. 1 saat süren işlemden yaklaşık 2 hafta sonra yağ hücreleri metabolik yollar (idrar ya da ter) aracılığıyla vücuttan atılır.

Medica Estetik İle Sizde Soğuk Lipoliz Sayesinde Zayıflayın 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat