AWT (Akustik Dalga Tedavisi) 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Deri elastikiyeti yaşla birlikte azalır. Kalçalar, bacaklar ve kolların üst kısmında oluşan tipik portakal kabuğu görüntüsü kadınların % 80’ini etkilemektedir. Selülit günümüz toplumunda önemli bir konu haline gelmiştir; yaşam kalitesine ve yaşama sevincine olumsuz etkisi büyüktür.

“AWT” diye adlandırılan “Akustik Dalga Terapisi”, vücudun etkilenmiş bölgelerine akustik ses dalgalarının uygulandığı modern ve etki derecesi yüksek bir yöntemdir. Bu yeni tedavi metodu, selülit oluşma olasılığına karşı ya da selülitin gözle görülür etkilerinin ortadan kaldırılması amacıyla, gittikçe artan sayıda kadın tarafından tercih edilmektedir.

Birçok vakada, 4-6 seans ve yaklaşık 2-4 haftada terapinin başarısı açıkça görülmekte, hissedilmekte ve ölçülebilmektedir.

Bugün, “Akustik Dalga Terapisi”,selülit ve tam kat doku aktivasyonu için başarılı bir formül olarak, dünya çapında 3000’den fazla terapi merkezinde kullanılmaktadır.

Selülit, yalnızca bu rahatsızlığa genetik yatkınlığı olan kadınları etkilemektedir. Selülit genellikle bacaklar, kalçalar ve kolların üst kısımlarında görülür. Bağ dokusu yumuşak ve elastiktir; hamilelik sırasında esneklik sağlayabilmek için kolajen liflerinin birbirine geçmiş ağlarından oluşur. Hücrelerde yağ üretimi ve yağ yakımı oranındaki dengesizlik selülit oluşumuna neden olur. Bağ dokusunun yumuşak yapısından dolayı bu yağ hücreleri deri yüzeyine doğru basınç yapar ve tipik portakal kabuğu görüntüsü ortaya çıkar.

Medica Estetik Merkezi’nde, Akustik Dalga Terapisiyle Bölgesel Zayıflama 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat