Soğuk Lipoliz Nedir? 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Soğuk lipoliz genelde vücudumuzun göbek, yanlar, alt karın, basen, bacak ve kol gibi bölgelerde oluşan yağlanmayı tek seansta azaltmayı hedefleyen bir tedavi şeklidir.

Uygulamanın her hangi bir yaş sınırlaması yoktur. Uygulama genelde estetik cerrahi ameliyatlarından çekinen, yoğun iş temposu olan kişiler tarafından seçilir ve liposuction ameliyatı için ameliyatsız yöntemler arasında iyi bir alternatiftir. Hedeflenen bölgedeki yağ hücreleri cihazın verdiği soğuk etkisiyle kristalize olurlar ve bölgedeki yağ hücreleri simetrik olarak incelir

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

  1. Uygulama öncelikle bölgenin 45 dereceye kadar ısıtılması ve sonrasında hızlıca -5 dereceye kadar soğutulması esasına dayanmaktadır.
  2. Bu uygulama ortalama 1 saat sürmekte ve yağlanma görülen bölgelerdeki hücrelerin ölümüne neden olmaktadır.
  3. Uygulama yapılan yağlı bölgede ani sıcaklık kaybından dolayı sıkılaşma da görülebilmektedir.
  4. Ortalama bir yada iki seans sonrasında yağlanma olan bölgede kalıcı olarak azalma yaşanır.

Uygulama son derece konforlu ve güvenlidir. Seans sonrası 1 ay içerisinde değişiklik belirgin hale gelmektedir. Uygulama diyetisyen tarafından desteklendiğinde elde edilen sonuçlar genelde son derece tatmin edici olmaktadır. Detaylar için Samsun, İstanbul ve diğer merkezlerimize başvurarak uzmanlarımızdan daha detaylı fiyat ve tedavi bilgisi alabilirsiniz.

Medica Estetik ile soğuk lipoliz zamanı..

Arayınız : 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat