Akustik Dalga Terapisinin (AWT) Sonuçları 0 505 997 22 99

Medica Estetik olarak bölgesel zayıflama anlamında akustik dalga terapisi, velashape, lenf drenaj, soğuk lipoliz, infared vücut sıkılaştırma işlemleri yapmaktayız.

Akustik dalga terapisi sonuçları, uzun süre boyunca gelişme eğilimindedir. Bu cerrahi olmayan selülit redüksiyon tedavisinin ilk sonuçları, tekrarlayıcı tedavi seansları gelişimlerini arttırmakla birlikte, minimal düzeyde göze çarpan etkilerin oluşmasını da sağlar.

Akustik Dalga Terapisinin Başlangıç Sonuçları

Büyük yağ azaltma ameliyatlarının ya da liposuction’a benzer yöntemlerin aksine, akustik dalga terapisi yağ dokusunu parçalayarak vücudun selülitli bölgesindeki yağların kollajen doku sayesinde onarılmasını sağlar.

Sonuç olarak, sonuçların netleşmesi için bu süreç daha uzun sürer. Başlangıçtaki sonuçlar sadece hafif fark edilebilir farklılıklar içermektedir. Selülitten kaynaklanan portakal kabuğu görünümü etkisi daha az görünür hale gelir.

Akustik Dalga Terapisinin Uzun Vadeli Sonuçları

Akustik dalga terapisi uzun bir süre boyunca birden fazla tedaviye tabi tutulduktan sonra selüliti vücuttan atma eğilimindedir ve onu uzak tutmaya meyillidir. Tedavi alanının büyüklüğüne bağlı olarak, sonuçların gelişme şansı daha yüksektir. Daha büyük tedavi bölgeleri daha uzun ve daha kapsamlı terapi seansları ile tedavi edilmelidir.

Cerrahi olmayan yöntemlerle selülit azalması her zaman en önemli özelliklerin aksine uzun vadeli, gelişimsel sonuçlar doğurur. Akustik dalga terapisi bu eğilimi takip eder. Birden fazla tedavi almak genellikle sağlıklı bir yaşam tarzıyla kombine edildiğinde, hastalara zamanla daha olumlu hale gelen en iyi sonuçları verir.

Besleyici olarak sağlıklı bir beslenme alışkanlığını sürdürürken akustik dalga terapisi uygulanan ve düzenli olarak egzersiz yapan hastalar, daha kısa sürelerle iyileştirilmiş sonuçlarla karşı karşıya kalırlar.

Medica Estetik Ve Bölgesel Zayıflama Merkezi : AWT’ nin Sonuçları Nelerdir? 0 (505) 997 22 99

WhatsApp chat